Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, dla rozrządu nie trzeba :oops: No ale niestety mają być robione luzy zaworowe i tu już się dowiedziałem, że silnik wyjedzie z dziury. Policzyli mi orientacyjnie 3500zł za rozrząd, luzy, termostat, pierdółki-uszczelki, pompę wody, olej, płyn, świece i może o czymś zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzon, a jak tam Twoje sprzeglo? ;) Ja przy 105kkm stwierdzilem, ze jednak jeszcze pomecze stare i narazie 40kkm bez problemow (odpukac :D).

 

Pompa wody do naszego silnika kosztowala ~800zl kiedy badalem temat - upewnij sie, ze bedzie wymieniona na nowke ;)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to taka promocja ;)

 

E, za mlody na tym forum jestem, zeby sie juz w czerwone paski przyoblekac :) Nazwa poszla na PW :wink: Rozmawialem z nimi, ale byla to troche chaotyczna rozmowa, podalem co bym chcial zrobic i co wymienic no i padla taka kwota. Orientacyjna, bo to stan luzow ostatecznie ja zweryfikuje.

 

 

kuzon, a jak tam Twoje sprzeglo? ;) Ja przy 105kkm stwierdzilem, ze jednak jeszcze pomecze stare i narazie 40kkm bez problemow (odpukac :D).

 

Pompa wody do naszego silnika kosztowala ~800zl kiedy badalem temat - upewnij sie, ze bedzie wymieniona na nowke ;)

 

T.

 

Na razie nie mam zastrzezen, bierze dosc nisko i mam nadzieje, ze jeszcze troche pociagnie :) Niestety co jakis czas poczuje je w kabinie, to jednak nie jest (na szczescie) naped na przod i od czasu do czasu msci sie na mnie brak wyczucia i gapiostwo :? :) No coz, pod moja noga auto troche inaczej chodzi niz pod noga mojej kobiety, swiadczy o tym spalanie w miescie: ja- 16,5l LPG a ona 14l :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...