Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zbliża mi się nieubłaganie czas na wymianę rozrządu, a przy okazji luzy zaworowe i wymiana świec. Czy możecie na PW dać jakieś namiary na kogoś, komu można bez stresu dać zarobić. Na jedynym spocie na którym kiedyś byłem, ktoś wspomniał jakieś imię, ale nie pamiętam o kim była mowa. Inaczej pozostanie mi ASO, a w tym przypadku to chyba Dzierżoniów, bo będę w okolicy z rodzinną wizytą. Choć prawdę mówiąc, "trochę" mnie rozczarowali jak byłem tam z autem na przedzakupowe sprawdzenie (tak się złożyło, że kupiłem niedaleko od nich). Na pytanie czy samochód ma ESP, po chwili dostałem odpowiedź, że nie, ale ma coś lepszego...cruise control :!: :D A jako kompletny laik w temacie Subaru (to moje pierwsze) pomyślałem, ooo! super :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam ostatnio deficyt czasu w związku z pewnym "projektem", ale mam nadzieję, że do końca stycznia temat będzie zamknięty - czyli w sam raz jak powoli zacznie (mam nadzieję) się robić biało 8)

 

Wtedy chętnie dołączę do jakiegoś kolejnego wypadu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubAdr,

Hej Dzięki, nawet ja się załapałem :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

-- 07 sty 2012, 23:34 --

 

Też bym prosił o namiar na jakiś warsztat, który załatwi sprawę regulacji zaworów.

wg mnie Cię to nie dotyczy

w 2.5t na pb nic się nie dzieje.

u mnie po 120kkm była "fabryka"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też bym prosił o namiar na jakiś warsztat, który załatwi sprawę regulacji zaworów.

wg mnie Cię to nie dotyczy

w 2.5t na pb nic się nie dzieje.

u mnie po 120kkm była "fabryka"

 

Pozdrawiam

 

Poprzedni właściciel mnie o tym przestrzegał, podobno przy 110kkm powinienem wyregulować :shock:

 

bartolomeo, najpierw ten wydech zrob :wink:

 

mhmm cudowny zapach benzyny w kabinie :oops: no ale fakt, wypadałoby się z nim już rozstać ;) a raczej dopiero :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno przy 110kkm powinienem wyregulować

sprawdzić.

 

i może się okazać, że jest fabryka, jak u Adama. i nie ma co regulować. Jeśli silnik pracuje równo, nie trzęsie, nie wypadają zapłony, i nie brzmi dziwnie, trzyma moc, to nie ma co się spieszyć, jak zrobisz to (sprawdzenie) przy 120 czy 125 tys. km to nic się nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak luzno rzucam temat, byli by może w naszych okolicach chętni na wybranie się na Fintesowy trening na torze Kielce?

najblizszy jest 16 i ja odpadami ale może w jakims kolejnym terminie?

 

Podobne pytanie o Ulez, jakls na wiosnę.

 

W miarę blisko mamy Rallyland ale może na poludnie komus by się chcialo też wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzon, gdybys potrzebowal liste czesci rozrzadu, to daj znac, mam zapisane. Pamietam, ze sa jaja z jedna rolka (suma sumarum kupilem w ASO :/). Chyba nawet fotki wrzucalem tutaj albo na kreske.

 

T.

 

 

Dzieki Tummi Chlopaki podrzucili mi na PW dobry adres, gdzie maja akurat promocje na rozrzady w Subaru :D Zakladam, ze dostarczaja wszystkie czesci :)

 

A przy okazji, czy jest jeszcze cos, co warto zrobic przy silniku wykorzystujac to, ze bedzie na wierzchu :?: Jak na razie wymyslilem luzy zaworowe, swiece, i pompe wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...