Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Gdańsku mogę na szybko pospawać warczący tłumik. Jutro mam wyjazd i dobrze by było to załatwić, niemieckie policaje raczej nie są zbyt pobłażliwe :) Czy ktoś mógłby mi na PW napisać, gdzie w Trójmieście mogę wymienić cały układ? Cena w ASO spowodowała, że w sposób gwałtowny i niezamierzony przyjąłem pozycję horyzontalną :shock: Gdzieś czytałem, że warto zrobić na zamówienie z nierdzewki, czy i od tego znajdzie się w okolicy jakiś dobry warsztat? Zgodnie z poradą oleje i filtry zakupiłem na rampie, fajne miejsce, dobre ceny i miła obsługa. Dzięki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologic to może być dobra alternatywa, dzwoniłem i z rozmowy wynika, że cena nierdzewki może być w okolicy OEM-owego tłumika z ASO :!: Oczywiście musiałbym zjawić się pojazdem na konkretną wycenę. Byłem w Mat-rze i niestety nieszczelność jest gdzieś pod osłonami termicznymi przy silniku. Stwierdzili, że to robota dla mechanika bo trzeba trochę ustrojstw porozbierać. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, nie wiem, może uratowało mnie to, że dokładnie 2 tygi wcześniej dostałem 5 pkt. karnych za zawracanie na podwójnej ciągłą na bocznej drodze w środku nocy.

 

 

Pozdrowienia dla czarnego S-Turbo z rurą z przodu na zderzaku, spotkanego na Podwalu przed chwilą. Mrugnęliśmy sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi, nie wiem, może uratowało mnie to, że dokładnie 2 tygi wcześniej dostałem 5 pkt. karnych za zawracanie na podwójnej ciągłą na bocznej drodze w środku nocy.

 

 

Spoko Tomaszu... ja przed wczoraj dostałem dwie foty z fotoradarów...spodziewałem się tylko jednej...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, Mistral polecam Beltronics STI-R plus ;) A w 'normalnej' cenie Noxo 110ex (jednak brak GPSa boli w miescie :/). Odkad mam 9500ci nie dostalem jeszcze pamiatki ze 'smietnika' :D

 

A swoja droga, to zdaje sie, ze od 8 dni wszystkie aktywne fotoradary powinny byc oznakowane, a te nieaktywne zasloniete. Za ew. dokladniejsze info bede wdzieczny :D

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi,

 

STI kojarzy mi się tylko z jednym... a gdybym już w to zainwestował, na pewno nie płaciłbym mniej mandatów...

 

A tak poważnie, to 4500 zł za sprzęt, o którym mówisz, to chyba nieco za dużo... przez 10 czy 11 lat jak jeżdżę samochodem, to łącznie nie zapłaciłem tyle mandatów, więc chyba nieco to przerost formy nad treścią...

 

No ale jak już ktoś ma, to pewnie się sprawdza... mi pozostaje CB iodrobina szczęścia w życiu.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, tak, cena jest kosmiczna ;) Ale warto. Tzn. jak ktos duzo jezdzi, albo lubi takie gadzety :D Ja z tych drugich :) Ale musze przyznac, ze ciezko sie potem przesiasc do 'nieuzbrojonego' autka - czlowiek nerwowy sie robi :)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek dzięki jeszcze raz za ogarnięcie mojego mułka, został jednak w domku ( cieknie pół oś .... dalej ). Oświniaczyłem legacy i nim ruszamy. Wyjdzie troche drożej ale za to na Prezesa heee pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, tak, cena jest kosmiczna ;) Ale warto. Tzn. jak ktos duzo jezdzi, albo lubi takie gadzety :D Ja z tych drugich :) Ale musze przyznac, ze ciezko sie potem przesiasc do 'nieuzbrojonego' autka - czlowiek nerwowy sie robi :)

 

T.

 

 

Ja z tych pierwszych i kiedyś miałem jeszcze inny motywator, aby nie łamać za bardzo przepisów... za każdy mandat drugie tyle musiałem oddawać Lepszej Połowie na babskie wydatki... to zdejmowało dopiero nogę z gazu :mrgreen:

Kiedyś wyskoczył mi jakiś samobójca z lizakiem na drogę, ja się wkurzam, a ona się cieszy, bo będzie na kosmetyki...

Teraz cóż... dobre czasy minęły,więc można zasuwać...

 

Mistral

 

-- 9 lip 2011, o 09:11 --

 

Kropek dzięki jeszcze raz za ogarnięcie mojego mułka, został jednak w domku ( cieknie pół oś .... dalej ). Oświniaczyłem legacy i nim ruszamy. Wyjdzie troche drożej ale za to na Prezesa heee pozdrawiamy

 

 

No to bezpieczej podróży życzymy... mam nadzieję, że ustawileś fotel nieco bardziej w pion i nie oglądasz już drogi przez szyberdach :mrgreen:

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...