Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ale straszycie Kto tutaj zna sie na metodologii kladzenia lakierow samochodowych na powierzchniach plastykowych i metalowych?

 

Nie straszymy. Generalnie lakiernicy i blacharze to dno z małymi wyjątkami. Ja mam już taką nauczkę ale okazało się przy okazji, że jest na to idealne rozwiązanie :!: i jest możliwe do zastosowania w większości przypadków.

 

aby było dobrze, na ile jest to możliwe należy kupić dany element z rozbiórki innego auta najlepiej o tym samym kolorze. potem oddaje się to do lakierniak, który matuje lakier zewnętrzny i zakłada swoją warstwę. Efekt - rewelcyjny. Lakiery fabryczne są znacznie lepsze niż te warsztatowe. Elementy do napraw przychodzą nie pomalowane. A tak masz 100% pewności lakierowania a zewnętrzny lakier ew zamaskuje ew uszkodzenia lakieru OEM.

 

z autopsji było tak w rodzinnym focusie. Dostała tylna klapa, kupiliśmy w stanie super z innego focusa chyba uk, odświeżenie lakieru i jest perfect. Po 10 latach, zero bąbli itp ścierwa jak na innych elementach lakierowanych w warsztatach. warsztat nie ma 100% procesu produkcji i nie ma szans utrzymać jakości produkcji seryjnej

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, z pugiem tez bym tak zrobil, ale blacharka do legasia my07 jest duzo drozsza. A ja mam tylne prawe drzwi, przednie prawe, cieniowanie nadkola przod prawy, nadkole lewe przednie i zderzak przod.

Wszystko wlasciwie tylko kosmetycznie pouszkadzane :/

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie parkujesz ? :D

 

jedzie ktos w piatek na Iron`ow do wawy ?

poki co jade sam

 

-- Cz cze 09, 2011 9:49 am --

 

nie ma ktos przypadkiem amorow na tyl ktore by do wrx`a 06 pasowaly ?

jeden mi stwierdzil ze juz sie najezdzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypuściłem tylko jakiegoś XKRa na przód.

to pewnie ten ktorego mlody spotkal pare dni temu

 

Jakiś nowy ostrach w 3mieście się pojawił...

 

 

Aga, jak Ci zostały cukierki, to masz owód, aby za tydzień też siępojawić.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...