Skocz do zawartości

Boost controller SAVCR


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z boost controllerami? Chcialbym wsadzic do mojej "staruszki" starszy controller np super AVCR, wyglada jak kupa i raczej nikogo nie bedzie kusil.Nowsze z wyswietlaczami odpadaja bo szybko znajda "nabywce"

Czy moze ktos polecic cos dobrego/doradzic?

 

Z gory dziekuje

 

P.S konkretnie chodzi mi o cos takiego

 

img3171yi8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają super opinię. Fajny artykuł o systemach kontroli doładowania jest w ostatnim numerze magazynu Fast Ford. Jak wróce z Finlandii mogę CI zeskanowac jak chcesz, jest am też o takich kontrolerach, a autor artykułu ma dokłądnie taki tylko nowsyz z wyświetlaczem u siebie - jechałem z nim autem i widizałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają super opinię. Fajny artykuł o systemach kontroli doładowania jest w ostatnim numerze magazynu Fast Ford. Jak wróce z Finlandii mogę CI zeskanowac jak chcesz, jest am też o takich kontrolerach, a autor artykułu ma dokłądnie taki tylko nowsyz z wyświetlaczem u siebie - jechałem z nim autem i widizałem ;)

 

dzieki Kuba, byloby super - jak bedziesz mial scany to poprosze :)

sa tez starsze greddy profec B spec I i tez wyglada jak wzmacniacz radiowy z lat 70 :) ale wlasnie AVCR-y maja podobno najlepsza opinie.Szukalem w googlach, ale nigdzie nie ma zadnego manuala do tego akurat :( ale chyba nie pwoinno byc problemu z podlaczeniem...(mam nadzieje)

 

P.S.Jesta jeszcze taki:

 

img22383vb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...