Skocz do zawartości

Pierwsza Impreza


lordpix

Rekomendowane odpowiedzi

No był Sport, nawet Ci cytowałem swego czasu recenzję i dane z Moto Magazynu 2/97. RX jak rozumiem jest w zasadzie tym samym, co Sport tylko w nowszych rocznikach, GT look i nic ponadto. Od sporta różni się chyba tylko klimą. W skrócie - ładnie wygląda, jeździ zwyczajnie (choć nie narzekam na razie) ;->

 

PS. Oczywiście się nie obrażam za fotki, zwłaszcza że nie moje - przecież ten egzemplarz jest już na innych blachach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem kiedys podobna imprezeke z 96r nazywala sie GL sport, GT look, bez wlotu, alu 15tki opony 195/60, calkiem fajne auto.

 

a faktycznie była swego czasu wersja GL sport dośc długo na allegro. wyglądała całkiem ładnie, ale jedno co mnie dziwiło to brak klimy. nie pamiętam roku produkcji ale była to jeszcze wersja z pierwszymi światłami i słabszym silnikiem 2.0... i srebrna była na celnych tablicach z germanii. może o tej samej myslimy?

ja ogladalem 2 takie imprezki jedna czerwona na dolnym slasku, a druga srebrna we wrocławiu, obie z 96r a wtedy klimy w serii nie bylo, auta byly za okolo 14tys pln + oplaty (1,5-2 tys) z tym ze srebrna miala tluczke i paskudnie ja zrobili, a czerwona nie miala wogule hamulcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...