Skocz do zawartości

Subaru impreza gc8 komputer przed 2000r.


lw36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie odnośnie komputera sterującego w imprezie, chce kupić gc8 i polecono mi roczniki 99-01 ze względu na komputer którym łatwo można sterować w przeciwieństwie do tego z roczników wcześniejszych. Czy jest szansa na swap'owanie takiego kompa? Jeżeli tak to ile to kosztuje wraz z samym kompem? Pytam bo mam okazję wziąć MY'97.

 

Z góry dzięki za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki problem to nie problem.

 

Komputery w MY99/00 maja te zalete (kwestia na ile istotna i dla kogo), ze sa mapowalne same w sobie, technologia ecutek.

(chociaz sa juz tez inne, calkiem ciekawe rozwiazania bazujace na fabrycznym ecu, ale rozszerzajace jego mozliwosci)

 

W modelach starszych trzeba albo dodac plytke (ESL) rozszerzajaca ich mozliwosci i umozliwiajaca mapowanie, albo wymienic ecu na jakies aftermarketowe, remapowalne. W przypadku Imprezy paleta rozwiazan jest naprawde szeroka, od relatywnie tanich do calkiem drogich.

 

W kazdym razie nie sugerowalbym sie przy zakupie auta tym, czy to bedzie my94 czy 99 pod tym wzgledem, bo to naprawde nie problem.

 

Szukaj auta, ktore bedzie jak najzdrowsze blacharsko i mechanicznie, a reszta to sa juz duperele.

A przede wszystkim blacharsko, bo mechanike da sie naprawic mniejszym, lub wiekszym kosztem - a ratowanie budy to moze byc naprawde duzy bol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...