Jump to content

rajdy samochodowehttp://subaru.pl/forum/templates/subSilver/

asia
 Share

Recommended Posts

mam krotkie pytanko do doswiadczonych forumowiczow: czy w warszwie lub jej okolicach odbywaja sie jakes coroczne rajdy, w ktorych jezdzi subaru?? bardzo chcialabym sie wybrac i popatrzec ale nic mi nie wiadomo o takich imprezach a warto byloby skorzystac i wybrac sie na taki rajdzik....jak ktos cos wie to czekam na odpowiedzihttp://www.forum.subaru.pl/images ... on_lol.gif

• Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W każdym rajdzie jeżdżą subaru, a w okolicach Warszawy rajdów ich nie brak - od imprez czysto amatorskich (typu Rajd Warszawski, Barbórka Warszawska), do w pełni profesjonalnych (typu Cynamonowy Slajd, czy Zawody o Puchar A. Kopera w Słomczynie) :mrgreen:

O tym nie pisałem, bo o tym wiedzą nawet dwulatki... :roll: Ale fakt: dla kompletności obrazu trzeba to dodać - impreza o randze WRC, czyli Track Day na torze InterCarsu, w urodziny matiego, odbywa się dorocznie. W urodziny matiego. :mrgreen:

A na serio to zapraszamy do obserwacji forum o spotach :-)

Najbliższy rajd RSMP w okolicy to Rajd Warszawski już na jesieni.

p.s. To co chłopaki ściągamy Colina? Jak WRCFan mógł wysłać maila do Gigi Galliego to my nie damy rady?

O - nie będzie źle. asia nie pęka :D.

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 3:28 pm ]

p.s. To co chłopaki ściągamy Colina? Jak WRCFan mógł wysłać maila do Gigi Galliego to my nie damy rady?

My nie damy? Pewnie, że damy. I Pudziana też ściągnijmy, a co nam tam. Nie jeździ co prawda chłopak rajdówką i kompletnie nie ma nic wspólnego z rajdami, ale w końcu co Pudzian, to Pudzian... :mrgreen: