Skocz do zawartości

Autokomis


zakk

Rekomendowane odpowiedzi

Było na zakupie kontrolowanym  ;) pisałem w forkowym i ostatnio w legacy chyba  ;)  po co jedziesz ? Ja byłem u nich kilka razy i nie mam problemów z tym by np jechac tam kolejny jak u każdego handlarza trzeba oglądac i dobrze sprawdzić  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

... wybieram się do nich ...

 

Jeżeli określenia ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWY, SERWISOWANY oraz UDOKUMENTOWANY PRZEBIEG potraktujesz w sposób umowny to możesz jechać ;)

Robiłem dwukrotnie podejście do forestera i w końcu skończyło się na salonowym.

Też jeździliśmy z Wrocka :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  forek którego wybrałem inne serwisy potwierdziły zgodność z "oryginałem" ...

 

Niestety u mnie w obu przypadkach nie zgadzał się przebieg i ABSOLUTNA BEZWYPADKOWOŚĆ :biglol:

Nie szukałem auta idealnego /bo takich używanych nie ma/ ale wymagałem chociaż minimalnej uczciwości w podawanie danych.

Również pozdrawiam wrocławianina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozważałem wizytę w tym komisie, ale skutecznie zniechęciła mnie ta historia:

 

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=139&t=157693&start=20

 

Jeśli się zdecydujesz, to daj znać jakie wrażenia.

 

:biglol:  a historie awarii na naszym forum nie zniechęciła cie do subaru ? :D   

 

 

Ja zazwyczaj nie słucham co mówi handlarz tylko sam oceniam stan auta ,ewentualnie potem moze mi powiedziec to co chce  ;)

Edytowane przez Bodzlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..a historie awarii na naszym forum nie zniechęciła cie do subaru ?

 

Mnie skutecznie zniechęciły, ale żona się uparła :biglol:

 

 

Ja zazwyczaj nie słucham co mówi handlarz ...

 

Problem jest inny.

Skoro w ogłoszeniu jest napisane tak i tak, w rozmowie telefonicznej właściciel komisu potwierdza że jest tak i tak,

a po przyjeździe okazuje się, że jest nie i nie to należy każdego potencjalnego  klienta ostrzegać przed oszustem.

Chciał oszukać mnie - będzie chciał oszukać ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też rozważałem wizytę w tym komisie, ale skutecznie zniechęciła mnie ta historia:

 

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=139&t=157693&start=20

 

Jeśli się zdecydujesz, to daj znać jakie wrażenia.

 

:biglol:  a historie awarii na naszym forum nie zniechęciła cie do subaru ? :D   

 

 

Ja zazwyczaj nie słucham co mówi handlarz tylko sam oceniam stan auta ,ewentualnie potem moze mi powiedziec to co chce  ;)

 

 

Jakby mi handlarz opowiadał ile to awarii i wad ma auto, to bylbym... wniebowzięty. ;)

Przynajmniej wiedzialbym na czym stoję.

Zwykle niestety słyszę tylko "nic nie stuka, nic nie puka", a potem wiadomo jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest tak ,że sprzedawca bedzie chwalil swój wyrób, produkt, samochód bo chce go sprzedać . Ja np. pytając się o awaryjnosc silnika boxer diesel w salonie pana sprzedawcy  uslyszałem odpowiedz: te silniki są doskonałe i bezawaryjne po czym wchodze tu na forum i patrze a tu wątki: pękniety wał, uszkodzony short block, palące się sprzegła... - no raczej gdybym to uslyszał od sprzedawcy w salonie to na pewno bym diesla nie kupił . Zresztą ,tak jak kolega z pierwszego tematu zrobil , lepiej najpierw popytac się ludzi co sądzą o danym komisie i o egzemplarzu auta którym się interesujemy niz odrazu  jechac do komisu- bo jak handlarzyna oszukał jednego to kit wciskał bedzie każdemu

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

..a historie awarii na naszym forum nie zniechęciła cie do subaru ?

 

Mnie skutecznie zniechęciły, ale żona się uparła :biglol:

 

 

Ja zazwyczaj nie słucham co mówi handlarz ...

 

Problem jest inny.

Skoro w ogłoszeniu jest napisane tak i tak, w rozmowie telefonicznej właściciel komisu potwierdza że jest tak i tak,

a po przyjeździe okazuje się, że jest nie i nie to należy każdego potencjalnego  klienta ostrzegać przed oszustem.

Chciał oszukać mnie - będzie chciał oszukać ciebie ;)

 

 

każdy chwali swoje to normalne ,myślisz ze forumowicze którzy sprzdaja swoje auta zawsze mówia wszystko ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...