Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bronisława nie wiem czy wiecie poparła też w kampanii Liga Polskich Rodzin - sam Moczulski stał u Bronka w pierwszej linii :biglol::P

 

A gdzie tu powód do śmiechu? :biglol:  :huh:

 

że ten stary grzyb jeszcze się wpierdziela gdzie go nie chcą - wojownik w mordę jeża :biglol:

pogonić dziada do domu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przede wszystkim korzystali ludzie, których było na to stać :)

 

A jak jest teraz ?

 

W sumie .... podejrzewałem, że coś jest nie tak z tym skokiem cywilizacyjnym  :)

 

Pomysł z dyktaturą robi się całkiem atrakcyjny.  

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bronisława nie wiem czy wiecie poparła też w kampanii Liga Polskich Rodzin - sam Moczulski stał u Bronka w pierwszej linii :biglol::P

 

A gdzie tu powód do śmiechu? :biglol:  :huh:

 

że ten stary grzyb jeszcze się wpierdziela gdzie go nie chcą - wojownik w mordę jeża :biglol:

pogonić dziada do domu !

 

 

Niektóre równie stare grzyby są przywódcami partii.

Nie wiem czemu z taką łatwością opluwasz zasłużonych dla polskiej wolności ludzi.Łatwo Ci to przychodzi.

Żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ZTCP w Ateńskiej demokracji trzema było płacić za możliwość pełnienia urzędu
 

Odpłatność urzędów wprowadził właśnie Perykles, ale polegało to na tym, że to sprawujący urząd otrzymywali wynagrodzenie, a nie odwrotnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZTCP w Ateńskiej demokracji trzema było płacić za możliwość pełnienia urzędu
 

Odpłatność urzędów wprowadził właśnie Perykles, ale polegało to na tym, że to sprawujący urząd otrzymywali wynagrodzenie, a nie odwrotnie ;)

 

I wszystko co złe przez taką szuję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZTCP w Ateńskiej demokracji trzema było płacić za możliwość pełnienia urzędu
 

Odpłatność urzędów wprowadził właśnie Perykles, ale polegało to na tym, że to sprawujący urząd otrzymywali wynagrodzenie, a nie odwrotnie ;)

 

Może wystarczyłoby przywrócić przedwojenny Kodeks Urzędnika.? Mogłoby to rozwiązać problemy z nadmierną administracją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie ludzie i płakali, płakali, płakali… Pytali, co będzie? Co teraz będzie?

Stefan Niesiołowski :)

 

Jak teraz będzie? Hmmm …pomyślmy:

1 niektórzy sie cieszą czyli związkowcy, Jarek Kaczyński i Antoni Macierewicz
2 inni sie śmieją że sie udało odsunąć Bronka od władzy,
3 kolejni sie dowiedzą jak to jest z PIS-em bo sa za młodzi zeby pamietać,
4 LGBT juz sie pakują i do Irlandii,
5 rodzice i lekarze ktorzy starają sie o dzieci invitro zostaną zapakowani do więzienia,
6 Frankowicze i tak zostaną oszukani, no bo chyba nie wierzą ze sie spełni obietnica z kampanii…
6 Rolnicy? - jak PiS wycofa nas ze „szmaty” UE to strcą dopłaty bezpośrednie wiec PIS ich zakopie, wykopie, czy jakos tak…
7 Acha, na jesieni Kukiz i Korwin zostaną wicepremierami,
Wszystko potrwa od kilku do kilkudziesieciu miesięcy, aż naród zmądrzeje dojdzie do wniosku ze jednak sie zawiedli i że wcale kiedyś nie było tak źle

Jagna Marczułajtis 

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od czasów Peryklesa przeciwnicy demokracji zaczęli nazywać ją ochlokracją (od motłochu). Stachu mógłby ukuć współczesną wersję tej nazwy wiesiokracja ;)

 

Mógłbym,lecz zrobiłeś to Ty :P

 

Ja Cię tylko wyręczyłem :P bo rozbawiło mnie, że zwolennik demokracji poddaje w wątpliwość jej zasady... kiedy tylko werdykt ludu nie jest po jego myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzwonili do mnie ludzie i płakali, płakali, płakali… Pytali, co będzie? Co teraz będzie?

Stefan Niesiołowski :)

 

 

Myślisz,że zmyślał? :)

 

 

Stracili proletariacką czujność i dupło. :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda 

za oknem nie widzę ruin. Widzę za to setki samochodów zaparkowanych na każdym skrawku ziemi na całym osiedlu, widzę tłumy ludzi , widzę ludzi na rowerach rolkach w centrach handlowych, kinach i basenach. Widzę tłumy ludzi latem na lotniskach wylatujących do ciepłych krajów na urlop. Jasne, że nie wszyscy są beneficjentami sytuacji gospodarczej, sa tacy, którym jest ciężko, ale czy to oznacza, że nasz kraj jest zle? Pracuję widzę ile pieniedzy władowano przez ostatnie 6-7 lat w szkoły przedszkola szpitale. Budynki wyremontowane, piękne, mamy boiska Orliki, plac zabaw z rządowego programu a dzieci mają darmowe podręczniki, mleko i warzywa oraz owoce za darmo w szkołach. Czy wy tego wszystkiego nie widzicie? Jaka ruina do cholery? Obok mojego domu powstał stadion najładniejszy w europie piękne bloki mieszkania na wysokim standardzie drogi dla rowerzystów place zabaw . Obok powstały małe zakłady fryzjer ubezpieczenia dentysta sklep Właścicielami są Polacy, a więc chyba nie ma takiej tragedii i jednak biznes się rozwija. Od jakiegoś czasu mogę wreszcie pojechac jak cywilizowany czlowiek autostradą zarówno nad morze jak i do Warszawy, Wrocławia czy na Śląsk. Czy to PIS wybudował te autostrady? Od kilku lat podnoszona jest co roku minimalna płaca (w 2010 r - 1317 zł w 2015 - 1750 zł) to wciąż nie za wiele, ale utrzymanie tego trendu spowoduje, że za kilka lat będzie to pensja na przyzwoitym już poziomie. Za rządu PIS w 2005 i 2006 r płaca minimalna wynosiła 849 zł i 899 zł wzrastała co roku o jakieś 50 zł a teraz wzrasta o ponad 100 zł rocznie. To wtedy za PISu było nam tak dobrze

 

dziekujemy BRONEK

Wierny wyborca :)

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od czasów Peryklesa przeciwnicy demokracji zaczęli nazywać ją ochlokracją (od motłochu). Stachu mógłby ukuć współczesną wersję tej nazwy wiesiokracja ;)

 

Mógłbym,lecz zrobiłeś to Ty :P

 

Ja Cię tylko wyręczyłem :P bo rozbawiło mnie, że zwolennik demokracji poddaje w wątpliwość jej zasady... kiedy tylko werdykt ludu nie jest po jego myśli ;)

 

 

Chwila słabości do której potrafię się przyznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chwila słabości do której potrafię się przyznać

Ja Cię bynajmniej nie krytykuję... demokracja to same słabości, nie tylko chwila ;)

 

 

Powiem tak(to stwierdzenie jest teraz w modzie ;) ):widzę słabości ;)

 

W tamtym tygodniu byłeś gotów za nią zginąć  :lol: Jeszcze przed 18-tą żyłeś tą wiarą 

Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chwila słabości do której potrafię się przyznać

Ja Cię bynajmniej nie krytykuję... demokracja to same słabości, nie tylko chwila ;)

 

Powiem tak(to stwierdzenie jest teraz w modzie ;) ):widzę słabości ;)

W tamtym tygodniu byłeś gotów za nią zginąć  :lol: Jeszcze przed 18-tą żyłeś tą wiarą

Pochlebia mi że tak śledzisz moje wypowiedzi,ale jak to było...tylko krowa nie zmienia poglądów? ;)

Edukacja, edukacja i lepszą będzie demokracja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ukraina nie czuła się zaniedbywana:

Pentagon chce osłabienia sankcji wobec Rosji, bo nie może się obyć bez rosyjskich silników rakietowych.

 
Amerykański resort obrony wystąpił do Senatu o złagodzenie sankcji antyrosyjskich, tak by nie obejmowały zakupów silników rakietowych RD-180, podała agencja Prime. Amerykanie wykorzystują je do napędzania rakiet nośnych Atlas i nie posiadają swojego odpowiednika.
Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...