Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dlatego od początku 3małem kciuki za Putina. 
 

 

 

problem w tym, że tak jak ty postrzegasz Żydów tak Putin postrzega Polaków

 

rządzący wskazując nawet fikcyjne źródło niepowodzeń powoduje przekierowanie oraz skanalizowanie złości na tym obiekcie chroniąc w ten sposób siebie od krytyki społeczeństwa

nie ma znaczenia jak prawdziwy jest to wróg, ważne żeby można go było łatwo zidentyfikować

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

problem w tym, że tak jak ty postrzegasz Żydów tak Putin postrzega Polaków

 

Nie tylko dla Putina Polska zawsze była solą w oku i zawsze będzie. Zresztą oni dla nas tak samo.

Tylko jest jedna zasadnicza różnica- My się nie wpierdzielamy Rusom w ich interesy, a Żydki w nasze od zawsze robiąc do tego tylko i wyłącznie szkodę.

 

 

100 razy bardziej wrodzy Polsce są ukraińskie rezuny, dlatego im dłużej Putin będzie tam trzymał łapę, tym lepiej dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

My się nie wpierdzielamy Rusom w ich interesy, a Żydki w nasze od zawsze robiąc do tego tylko i wyłącznie szkodę.

No to proszę podać 1 przykład jak to Żydki wpierdzieliły się w nasze interesy i zrobiły coś specjalnie na naszą szkodę ? Acha i jak można to również chciałbym poznać 1 przypadek kiedy Kacap nam pomógł. ;)  Tylko nie pisz ze na ogólnym tego nie napiszesz, bo tak tajemnej wiedzy nie wolno trzymać tylko dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt, co mnie tak wywolujesz? :) 

 

ja nawet nie wiem co mam powiedziec :)

Jak mozesz odpowiedziec komus jak ktos mowi ze winni sa Zydzi, (czy tam cyklisci czy kolo gospodyn wiejskich...)

 

Ale jakby rzeczywiscie WSZYSTKIEMU Zydzi byli winni to ja im dziekuje za fajna wiosne :)

 

Tak na marginesie to mysle ze w Polsce przykro byc Zydem, czy tez Polakiem pochodzenia Zydowskiego czy jak tam ktos chce sobie ludzi szufladkowac. Pelno szubienic z gwiazda Dawida, obrazliwych napisow itd. Gdybym mieszkal w Angli i ciagle to widzial bylo by mi po prostu przykro ze ktos mnie tak nienawidzi za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FastAndFurious

Marcus - pora na konkrety.

Co , kiedy i jak Zydzi zrobili zlego Polsce?

Bez papki typu ,,zli Zydzi odpowiedzialni sa za wszystko, co zle''

Fakty.

Watpie, zebys dal rade znalezc chocby trzy :D

A moze chociaz jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus - pora na konkrety.

Co , kiedy i jak Zydzi zrobili zlego Polsce?

Bez papki typu ,,zli Zydzi odpowiedzialni sa za wszystko, co zle''

Fakty.

Watpie, zebys dal rade znalezc chocby trzy :D

A moze chociaz jeden?

skoro sa tacy super to skad sie wzial antysemityzm w polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcus - pora na konkrety.

Co , kiedy i jak Zydzi zrobili zlego Polsce?

Bez papki typu ,,zli Zydzi odpowiedzialni sa za wszystko, co zle''

Fakty.

Watpie, zebys dal rade znalezc chocby trzy :D

A moze chociaz jeden?

skoro sa tacy super to skad sie wzial antysemityzm w polsce ?

Już to z bukmacerkiem wyjaśniliśmy - przez pastafarian i cyklistów!

 

a tak serio to nie wiem, może [you] wie.

Kojarzę tylko fakt istnienia nazwy Polin wymyślonej przez Żydów, których swego czasu około 80% populacji zamieszkało jej teren. Potem przyszedł pewien jegomość, co winą za kryzysy swego narodu obarczył Żydów(całkiem fajnie widać zależność Hitler -> Żydzi / Putin -> Hamerykańce), a zyskawszy popularność i siejąc propagandę osiągną pozycję dogodną ku temu, by zarządzić eksterminację. Aczkolwiek niektóre jego pomysły były fajne :) (podbić Bolszewików wespół z Piłsudskim, nomen omen, swoich czasów, dwóch szanujących się przywódców)

W zasadzie to nikt poza cyklistami i pastafarianami nie jest winny, jedni wierzą temu, inni drugiemu...mało kto widzi, że polityka to jeden wielki biznes i tu tylko o to chodzi, żeby wróg Twojego wielkiego wroga był Twoim przyjacielem(z pozycji państwa takiego jak Polska), bo jak zaprzyjaźnią się dwaj wrogowie, którym przeszkadza wrzód z szabelkami, to krzyżyk na drogę i... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imigranci Żydowscy przyjeżdżający do USA na przełomie XIX i XX wieku przywieźli ze sobą pogardliwe pojęcie "Polaczek", które rozpoczęło wzajemne obrzucanie się obelgami;

2. Po drugiej wojnie światowej został rozpowszechniony mit jakoby w Holocaustcie ginęli tylko żydzi. Ginęli oczywiście tylko oni, pod okupacją niemiecką, ale przy biernej postawie społeczeństwa polskiego. Prym tutaj wiódł Leon Marcus Uris - historyk żydowski, który urodził się w USA i nigdy nie zaznał okupacji. W jednej z książek pisał  o jednym z polskich lekarzy, zajmujących się sterylizacją w Oświęcimiu. Dr. Dering - bo tak - o ile pamiętam się nazywał - został na podstawie tej książki aresztowany, ale po procesie okazało się, że autor książki kłamał i Pan Uris za oszczerstwo został skazany.

3. Obejrzyjcie seriale "Holocaust" , "Wojna i Pamięć" - zobaczcie jak tam pokazywani są Polacy. Dalej "Wybór Zofii" czy chociażby "Lista Schindlera", w której polacy przedstawiani są jako hołota, rzucająca w żydów kamieniami, albo ten fragment z polską dziewczynką krzyczącą na Żydów idących do obozu: do widzenia żydzi. To wszystko oglądają ludzie na całym świecie i kodują sobie kłamliwe pojęcie o nas, mnie, Tobie.

 

Potrzeba więcej przykładów?

Edytowane przez Hefty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imigranci Żydowscy przyjeżdżający do USA na przełomie XIX i XX wieku przywieźli ze sobą pogardliwe pojęcie "Polaczek", które rozpoczęło wzajemne obrzucanie się obelgami;

2. Po drugiej wojnie światowej został rozpowszechniony mit jakoby w Holocaustcie ginęli tylko żydzi. Ginęli oczywiście tylko oni, pod okupacją niemiecką, ale przy biernej postawie społeczeństwa polskiego. Prym tutaj wiódł Leon Marcus Uris - historyk żydowski, który urodził się w USA i nigdy nie zaznał okupacji. W jednej z książek pisał  o jednym z polskich lekarzy, zajmujących się sterylizacją w Oświęcimiu. Dr. Dering - bo tak - o ile pamiętam się nazywał - został na podstawie tej książki aresztowany, ale po procesie okazało się, że autor książki kłamał i Pan Uris za oszczerstwo został skazany.

3. Obejrzyjcie seriale "Holocaust" , "Wojna i Pamięć" - zobaczcie jak tam pokazywani są Polacy. Dalej "Wybór Zofii" czy chociażby "Lista Schindlera", w której polacy przedstawiani są jako hołota, rzucająca w żydów kamieniami, albo ten fragment z polską dziewczynką krzyczącą na Żydów idących do obozu: do widzenia żydzi. To wszystko oglądają ludzie na całym świecie i kodują sobie kłamliwe pojęcie o nas, mnie, Tobie.

 

Potrzeba więcej przykładów?

Słyszałeś o Pogromie Kieleckim ? Wiesz co było powodem spalenia żywcem kilkudziesięciu Żydów w kamienicy, a tych co skakali z okien wrzucanie z powrotem w ogień ? To nie była II Wojna Światowa tylko trochę później. Ciemny motłoch podburzony przez komunistów uwierzył że Żydzi porywają dzieci i składają z nich ofiary no i chyba dalej w to wierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...