Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie oglądam program " Po prostu" i szlag mnie trafia. Porąbany kurdupel z Kremla rozpętał taki syf, że teraz nawet nikt już nie mówi o tych ludziach zabitych w samolocie Malaysia Airlines. Niech wreszcie ktoś oficjalnie to powie, że durne kacapy zabiły tych ludzi. Szlag mnie trafia,że to tak przycichło. Sorry musiałem się wyżalić :( :( :(:angry: :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oglądam program " Po prostu" i szlag mnie trafia. Porąbany kurdupel z Kremla rozpętał taki syf, że teraz nawet nikt już nie mówi o tych ludziach zabitych w samolocie Malaysia Airlines. Niech wreszcie ktoś oficjalnie to powie, że durne kacapy zabiły tych ludzi. Szlag mnie trafia,że to tak przycichło. Sorry musiałem się wyżalić :( :( :(:angry: :angry: :angry: :angry:

 

Najdziwniejsze jest milczenie najbardziej zainteresowanych,czyli Holendrów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest samospełniająca się (do tego przy pomocy Francuzów) przepowiednia.

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-media-o-niepokojacym-scenariuszu-w-zwiazku-z-mistralami/j347x

pegi onet się nie liczy ;) , równie dobrze można wklejać wypracowania uczniów 2-giej klasy gimnazjum (w tym miejscu przepraszam wszystkich ogarniętych gimnazjalistów).

Edytowane przez Kościk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...