Skocz do zawartości

Prawe lusterko


Dan_gl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Od niedawna jestem posiadaczem Forestera III z 2008.

Mam do Was pytanie czy orientujecie się czy muszę wymienić całe prawe lusterko czy można to jakoś naprawić - lusterko mogę ustawić góra dół , nie mogę na boki.

Przy jeździe zauważyłem że się przekręca na boki.

Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko składa się z wielu części: dwuczęściowej osłony, silnika, lustra właściwego, kilku przewodów itp. Jest wysoce prawdopodobne, że popsuło się coś w mechanizmie przestawiania, może wypiął się jakiś przewód, może silnik się popsuł, a może coś blokuje. Trzeba rozebrać - lustro łatwo się wyjmuje, ale UWAGA! trudno się wkłada z powrotem, łatwo przy tym pęka! - zobaczyć, sprawdzić.

 

Poszczególne elementy są dostępne oddzielnie w sklepie. Ceny nie są zaporowe. Wymieniałem samo lustro - było tańsze, niż onegdaj do Skody!

Edytowane przez debtux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziękuję za odpowiedz zdiagnozowałem problem, wysunąłem lusterko i strzelił plastik w który wciska się wysięgnik z kulką plastikowa odpowiedzialną za kierunki w poziomie, teraz muszę poszukać albo takiego elementu, albo zrobienie mocowania do tego małego wysięgnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Lusterko składa się z wielu części: dwuczęściowej osłony, silnika, lustra właściwego, kilku przewodów itp. Jest wysoce prawdopodobne, że popsuło się coś w mechanizmie przestawiania, może wypiął się jakiś przewód, może silnik się popsuł, a może coś blokuje. Trzeba rozebrać - lustro łatwo się wyjmuje, ale UWAGA! trudno się wkłada z powrotem, łatwo przy tym pęka! - zobaczyć, sprawdzić.

 

Poszczególne elementy są dostępne oddzielnie w sklepie. Ceny nie są zaporowe. Wymieniałem samo lustro - było tańsze, niż onegdaj do Skody!

Czy "poszczególne elementy" są dostępne oddzielnie? Mam uszkodzony plastik na obrzeżu lusterka. W jednym ASO dostałem informację, że muszę wymienić całe lusterko.

Auto jak w temacie: Forester 2010

Edytowane przez Urbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...