Skocz do zawartości

"Zimowisko" w SOCZI 2014.Co myślimy? Kibicujemy?


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Juz za 3 tyg IO w Soczi i...nie no generalnie masakra ,Putin zrobił najdroższą impreze w historii ,droższą niż wszystkie olimpiady zimowe do tej pory.jak wiadomo ,nie było żadnych kompromisów ,łącznie z wysiedleniami ,niszczeniem natury itp :(

 

Dziś w telewizorni zamachowcy z Wołgogradu obiecali jakieś zamachy...

 

Niektórzy politycy bojkotują te igrzyska...

 

Chyba bardziej "gorących" zimowych igrzysk to nie było.

 

Jak myślicie ? Będzie terroryzm ,czy będzie bezpiecznie? A jak będzie bezpiecznie to...ile krążków przywieziemy? :D :D

Wiadomo,w głowie mamy głównie skoczków i Justynę ,a reszta ?

Z drugiej strony sport to sport i wiadomo,ze mogą być niespodzianki ,byle by biało-czerwone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojdzie do jakiegokolwiek aktu to będzie to robota FSB, prowokacja na oczach świata, żeby zaprowadzić swój porządek w którejś z pobliskich republik.

 

Ja ogólnie sportów zimowych, poza snowboardem, nie oglądam ale mam nadzieję, że gest Pana Kozakiewicza będzie praktykowany ;-).

Edytowane przez Hefty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotniska tez sa dobrze zabezpieczane, a jednak..

 

Mam nadzieję, że moje skojrzenie z pewną katastrofą z 2010 roku jest przypadkowe...

 

Co do samej imprezy - będzie fajnie! Chin też się wszyscy obawiali, RPA też... nawet Polski i Ukrainy i co? I było zawsze super! Więc nie ma co przeżywać! Co do medali - obstawiam brąz w drużynie (skoki) i jakieś sreberko Kamila, do tego Ziobro, Żyła i Kot w 15 :) Co do reszty, to nie jestem na bieżąco, ale mysle że w biegach tez może coś się uda ugrać i mam nadzieję, że nie tylko Justyna się pokaże z dobrej strony! Biathlon - tu raczej bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...