Skocz do zawartości

Przeróbka Fotela STI UK na EU


RafikEJ20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym przerobić fotel w STI z UK na EU żeby zyskać reg. wysokości bo jeździ się jak na stołku.

 

Wiem, że fotel z wolnego ssaka nie pasuje... żeby wykorzystać jego stelaż.

 

Fotel z STI EU nie dość że drogi to deficytowy,

 

może ktoś już to robił i jest w stanie podać mi kilka cennych informacji co, z czego i jak?

Edytowane przez RafikEJ20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel z wolnego ssaka podejdzie, trochę rzeźby i działa. Ja mam w swoim bugu STI, przerobiony z fotela od MY03. Niestety nie powiem jak to zrobić, bo nie ja to przerabiałem :)

Edytowane przez Raf1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś już to robił i jest w stanie podać mi kilka cennych informacji co, z czego i jak?
ja robiłem - jest z tym sporo rzeźby

 

bez mocowań i stelaża EU nie podejdziesz do tematu, więc mimo tego, że

 

Fotel z STI EU nie dość że drogi to deficytowy,

 

... to jednak poszedłbym w ten deseń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup te fotele http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/68295-komplet-foteli-wrx-sedan-hawk-2007-us/page__hl__fotele

Daj jakiemuś w miarę ogarniętemu tapicerowi ,to zrobi jak należy czyli rozpołowi fotel kierowcy i przełoży Twoją tapicerkę.Ja tak miałem zrobione w swoim UK Hawku , wsio banglało i do tego pasażer ma regulację wysokości.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup te fotele http://www.forum.sub...age__hl__fotele

Daj jakiemuś w miarę ogarniętemu tapicerowi ,to zrobi jak należy czyli rozpołowi fotel kierowcy i przełoży Twoją tapicerkę.Ja tak miałem zrobione w swoim UK Hawku , wsio banglało i do tego pasażer ma regulację wysokości.

 

 

Właśnie z takiego fotela mam przerobiony swój, z tego co pamiętam to trochę popracować przy tym trzeba.

 

A tak to wygląda, prawy stelaż jest z STI.

post-5874-0-03051200-1388968558_thumb.jpg

post-5874-0-65424400-1388968585_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopie temat bo chcę kupić wnętrze z STi angola do siebie problem w tym że podobno siedzi się beznadziejnie na fotelu bez regulacji wysokości siedziska że jest jak na stołku :( Ktoś tak jeździ może się wypowiedzieć :question: Przyszedł mi też do głowy pomysł oglądając dziś swoje zmęczone fotele żeby przełożyć dół od nich do tych od STi MY04 bo regulacja wygląda na identyczną :question: Mam takie fotele ea0a3da09faab183m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Siedzi sie dobrze kto jak lubi dobre masz fotele po co chcesz je zmieniać. No ładniej bedzie wyglądać nie jeden sie nabierze ze to STI nic po za tym.

Tu nie chodzi ani o lans ani o nabieranie nikogo tylko moje fotele są zniszczone a kierowcy do tego przetarty i dlatego chce zmienić a że podobają mi się z STi to na takie chce wymienić jeśli trafią się z WRXa to też nie pogardzę ;)

 

 

siedzi się stosunkowo wysoko wystarczy być niskim i po klopocie B) B) B)

Fotel zawsze można obniżyć siebie już nie :D Nie lubię siedzieć w samochodzie wysoko stąd moje pytanie.W poprzednim RSie miałem fotele z GTeka i były super pod każdym względem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopie temat bo chcę kupić wnętrze z STi angola do siebie problem w tym że podobno siedzi się beznadziejnie na fotelu bez regulacji wysokości siedziska że jest jak na stołku :( Ktoś tak jeździ może się wypowiedzieć :question: Przyszedł mi też do głowy pomysł oglądając dziś swoje zmęczone fotele żeby przełożyć dół od nich do tych od STi MY04 bo regulacja wygląda na identyczną :question: Mam takie fotele ea0a3da09faab183m.jpg

 

Trochę roboty jest, ale da się przełożyć tak jak chcesz. Jedyne co, to siedzisko po wymianie będziesz miał nieco krótsze, tak ok. 2,5-5cm. Może Ci to nie przeszkadzać, ale może być również dokładnie odwrotnie i nie będziesz miał przyjemności z siedzenia w tak przerobionym fotelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trochę roboty jest, ale da się przełożyć tak jak chcesz. Jedyne co, to siedzisko po wymianie będziesz miał nieco krótsze, tak ok. 2,5-5cm. Może Ci to nie przeszkadzać, ale może być również dokładnie odwrotnie i nie będziesz miał przyjemności z siedzenia w tak przerobionym fotelu

Czyli bez rzeźby się nie obędzie :question: Regulacja wygląda identycznie z boku no chyba że tylko wygląda a działa całkiem inaczej u mnie niż w fotelu z STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...