Skocz do zawartości

Komu "świnkę", komu?


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

godlik czy można również liczyć na gotowca na ploter... miałbym możliwość wycięcia sobie takiej świni - na przeciwko jest agencja reklamowa :mrgreen: :wink: a ja jako, że nie najeździłem się jeszcze "nowym" wozem to skorzystam z każdej okaji do przejachania się :cool: :lol: nawet na drugą stronę ulicy po świnkę

 

Jeśli byłbyś w stanie wysłać mi taki "ploterowy" (??) plik na emaila [:arrow: PW] to byłbym bardzo, bardzo wdzięczny :mrgreen:

 

Interesowałaby mnie taka żeby fajnie wyglądała na białym wozie... :cool:

 

PZdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejdyz en dżentelmę !

 

Muwi instruktażowy:

 

klejenie_swini.mpg (43 MB)

 

:mrgreen:

 

Lejdyz en dżętęlmę,

właśnie obejrzeli Państwo film instruktażowy pt. "Jak nie należy naklejać świniaka" :mrgreen:

Tak się nawet zastanawiałem... ponad 100 osób dostało, a nikt nie spytał jak to kleić :mrgreen:

 

A tak poważnie:

Podstawowa zasada - nie kleimy na zimnym, nie będzie się trzymać. Albo zleci przy następnym myciu...

 

1. Odtłuszczamy powierzchnię (lusterko/blachę). Najlepszy jest denaturat :) może być też jakiś alkohol. Nie polecam wszelkiej maści rozpuszczalników, bo nie wiadomo jak zareagują z lakierem.

2. Świnki są na przezroczystej folii transportowej naklejonej na papier. Nie zrywamy od razu całego papieru i nie rzucamy świniaka na lusterko, tak jak to było na filmie... No chyba, że ktoś lubi zagięte świniaki z bąblami powietrza...

Odklejamy wąski kawałek papieru np. z prawej strony i zaginamy. Tak żeby mieć wąski pasek z klejem

3. Ustawiamy świnkę na lusterku i przyklejamy ten wąski pasek. Świnka już nam się nie przesunie.

4. Powoli (!) i równomiernie od góry na dół i z dołu na górę, np. kciukiem, przesuwając się w lewo (jeśli zaczęliśmy z prawej) kleimy świnkę, równocześnie zabierając papier od spodu z lewej strony.

5. Po naklejeniu dociskamy (kcikukiem, szmatką) i zrywamy powoli folię transportową.

6. Cieszymy się nową świnką i czym prędzej realizujemy przelew dla Godlika, wychwalając go pod niebiosa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...