Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za spota i za szybki serwis w warsztacie Jurasa Usterka naprawiona i można było spokojnie dojechać do domu. Oby do następnego razu

 

Kamnień z serca... Do teraz mnie to bolało... Naj-ładniejsza fura spotkania Jak dla mnie (Było by evo6 ale ten kolor i brak zderzaka trochę zniechęcił ;)

 

Dzięki za miłe słowa. Miło że się komuś jeszcze auto podoba :)

A awarii uległa tulejka w shifterze, za ostro jedynkę wbijałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania i ukłony dla Jurasa. Profesjonalna organizacja. Bardzo mi było miło się z całym zacnym gronem zapoznać.

Szczególnie miło z koleżanką 2.0 NA.

 

Dzięki wielkie za spota i za szybki serwis w warsztacie Jurasa Usterka naprawiona i można było spokojnie dojechać do domu. Oby do następnego razu

 

Kamnień z serca... Do teraz mnie to bolało... Naj-ładniejsza fura spotkania Jak dla mnie (Było by evo6 ale ten kolor i brak zderzaka trochę zniechęcił ;)

 

Dzięki za miłe słowa. Miło że się komuś jeszcze auto podoba :)

A awarii uległa tulejka w shifterze, za ostro jedynkę wbijałem :P

 

mnie się też bardzo podoba :) chociaz nie niebieska ;D

 

i dyplom się przypętał, dumny jestem. W końcu jedyny w klasie 1.6 :puchar:

 

Pozdrowienia jeszcze raz. Chłopaki dzięki za kiełbaskę :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z pracy dzwonił mi, że pod Norą było już jakieś tarcie blach przez któregoś z forumowiczów. Kiepsko się dla kogoś rozpoczął sezon:(

 

No nie mówcie,że to Jarek "swoją Łaciatą"...Sorki za złośliwość Jarecki :P

Współczuje...Jeśli to prawda :(

 

Yupp, prawda.

I tak, jak zwykle to ja....

Wstyd straszny, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności zdarzenia.

Wychodzi na to że zderzak też będzie w ciapki... ciekawe co pod zderzakiem jeszcze się okaże :(

 

Tak czy inaczej, spot trochę mi poprawił chumor, a dziś czas wrócić do szarej codzienności.

Dzięki Jurasowi za zorganizowanie spota, pomimo że nie jeździłem było świetnie popatrzeć i posłuchać tylu świetnych aut!

Dzięki Piotreckiemu za to że poczekał i dojechaliśmy, dzięki @@pajac_am, za kurs do miasta, i dziękuję całej reszcie za świetną atmosferę!

Czekam na zdjęcia i czas się zająć Świnią.... znowu :/

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadowaty, Szalejesz normalnie...Ehh...nie wiem czemu znowu pomyślałem o Tobie ale widać noc Mnie nie mylił i tym razem...Współczuję- choć nie znam sytuacji....

A spot? ehh, że Mnie nie było....3tygodnie siedzę w domu....Szkoda....Ale musze zauważyć, że w tytułach filmików jest zimowy spot...A to raczej wiosna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry obudziłem się dziś rano zajebiście pozytywnie naładowany po wczorajszym dniu i normalnie czuje niedosyt :)

 

Kumpel z pracy dzwonił mi, że pod Norą było już jakieś tarcie blach przez któregoś z forumowiczów. Kiepsko się dla kogoś rozpoczął sezon:(

 

No nie mówcie,że to Jarek "swoją Łaciatą"...Sorki za złośliwość Jarecki :P

Współczuje...Jeśli to prawda :(

 

Yupp, prawda.

I tak, jak zwykle to ja....

Wstyd straszny, szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności zdarzenia.

Wychodzi na to że zderzak też będzie w ciapki... ciekawe co pod zderzakiem jeszcze się okaże :(

 

Tak czy inaczej, spot trochę mi poprawił chumor, a dziś czas wrócić do szarej codzienności.

Dzięki Jurasowi za zorganizowanie spota, pomimo że nie jeździłem było świetnie popatrzeć i posłuchać tylu świetnych aut!

Dzięki Piotreckiemu za to że poczekał i dojechaliśmy, dzięki @@pajac_am, za kurs do miasta, i dziękuję całej reszcie za świetną atmosferę!

Czekam na zdjęcia i czas się zająć Świnią.... znowu :/

 

No przykra sprawa ale kilka osób się dziwiło czemu sobie nie pojeździłeś przecież samochód w sumie sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pajac_am może byś podesłał na priw koncepcję bulgotu? w końcu nie zajrzałem Ci pod maskę...Musimy się spotkać i wzajemnie pojeździć swoimi "rodzynkami" wśród turbotłumu

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semperit, Oj tam oj tam..Kawałek rurki dwa szybkie spawy i banan na twarzy :)

Przejrzyj na szybko ostatnich kilka stron wątku o bulgotaniu....Ściągnij foto przerobionego kolektora na tel...i Jedź do tłumikarza...tudzież rzeźbiarza w metalu- Nic więcej nie trzeba...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Kolegów któży nie mogli dotrzeć lub któży nie upalali Taka mała recenzja i streszczenie klimatu panującego w samochodzie podczas podrużowania po polu Jurasa ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jm7dsFSuuL4

 

(mam nadzieje ,że przyjmiecie to z żartem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!!! Kamień z serca !!!!! 700 zł się znalazło !!!!! A żonka mi mowiła -zrzuć dokładkę na zimę !!!! To był widz z lepkimi rękami !!!!!!

 

Hahaha dobre to ci Juras!!! Dziś masz powód żeby sobie usiąść i napić sie Whisky można powiedzieć że jesteś 700zł do przodu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...