Skocz do zawartości

luksusowa tandeta


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wybor :) 535d mnie roczarowalo pod wzgledem jakosci, a o serwisach moge trylogie napisac. Nie polecam.

 

Ty to w ogóle powinieneś siedzieć cicho w temacie dupowozów - masz SE, poszedłeś kupić dupowoza i wróciłeś do domu... evo. To jaki z Ciebie ekspert w tej dziedzinie? :roll:

 

:twisted::D

 

O jezu, co ja poradze, ze akurat czarnego Accorda diesla nie bylo od reki, a EVO bylo. Tez czarne i sedan, wiec nie marudz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybor :) 535d mnie roczarowalo pod wzgledem jakosci, a o serwisach moge trylogie napisac. Nie polecam.

 

Ty to w ogóle powinieneś siedzieć cicho w temacie dupowozów - masz SE, poszedłeś kupić dupowoza i wróciłeś do domu... evo. To jaki z Ciebie ekspert w tej dziedzinie? :roll:

 

:twisted::D

 

O jezu, co ja poradze, ze akurat czarnego Accorda diesla nie bylo od reki, a EVO bylo. Tez czarne i sedan, wiec nie marudz.

 

:mrgreen: dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu, co ja poradze, ze akurat czarnego Accorda diesla nie bylo od reki, a EVO bylo. Tez czarne i sedan, wiec nie marudz.

 

W sumie nie ma różnicy w tych autach :twisted:

Jak pisałem wcześniej, jeżdżę leganzą... Tzn. "stoję" leganzą

 

Nikt nie lubi leganz :mrgreen:

 

535d mnie roczarowalo pod wzgledem jakosci, a o serwisach moge trylogie napisac. Nie polecam

 

Nikt nie lubi bmw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwóch były problemy z systemem elektronicznym (wyświetlacz dotykowy, GPS, bluetooth itp.). Sam wyświetlacz kosztuje 19.000 zł netto, a moduł sterujący 11.000 zł netto.

Chryste! Tyle to nawet komputery wojskowe nie kosztują :) Ta Toyota ma homologację do lotów na księżyc czy też certyfikat na przetrwanie eksploracji rowu mariańskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste! Tyle to nawet komputery wojskowe nie kosztują :) Ta Toyota ma homologację do lotów na księżyc czy też certyfikat na przetrwanie eksploracji rowu mariańskiego?

Myślę, że ma koncesję na prowadzenie pijalni piwa. Tylna klapa idealnie sie do tego nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...