Skocz do zawartości

UPG WRX STI type RA


lucza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam niewielki problem z UPG (uszczelka pod głowicą,dla nowych :) ) ale wielki problem z kupieniem zestawu do mojego auta.

Auto subaru impreza JDM WRX STI type RA rok 96,zamknięty blok,turbina td05,auto całkowita seria i tak ma pozostać.

Szukam zestawu uszczelek do naprawy UPG ale na ebayu pełno chińsko-innych podróbek,na serwisowych stronach można kupić pełne zestawy ale przeważnie do silników 98-> up.Czy ktoś może polecić jakieś stronki gdzie kupie dobry zestaw? czekam na odpowiedzi kilku rodzimych (polskich) dostawców części ale chciałbym mieć jakieś rozeznanie w rynku.Zależy mi na jak najbardziej OEM-owym zestawie,jeśli nic nie znajdę to będzie trzeba uszczelki kupować osobno po kolei a taki remont silnika strasznie się dłuży bo ciągle okazuje się że czegoś brakuje.Wiem że kilku forumowiczów robiło już swoje STI RA i może coś pomogą,ASO niestety nie wchodzi w grę bo mieszkam na obrzeżach europy i tu z wszystkim trzeba sobie radzić samemu i w większości przez internet.Dzięki za pomoc i czekam na PW,oczywiście,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,zoowty,jak najbardziej się nadaje ale ja bardziej szukam zestawu uszczelek żeby nie musieć potem czekać na dostawę bo jakieś dupereli zabrakło.

Poza tym komplet zawsze wychodzi dużo taniej niż kupować wszystkie uszczelki osobno,pozdro.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Head-Gasket-Set-Subaru-Impreza-ADS76215-/400443568202?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d3c4bf04a

 

Coś jak to tylko ori lub dobre jakościowo,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim type R wczesniej zmienione byly ale mam fakture z www.subaru4you.co.uk uszczelki Cometic 160£ za dwie

numer czesci na fakturze to COMETS4YC4261-066

lacznie ze wszsytkimi uszczelkami silnika i simeringi na fakturze jest 393£ :)

Edytowane przez lacky3pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...