Skocz do zawartości

Legacy 1.8 - POMOC nazwa tylnej części bagażnika


americandolar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;) Pewnego "pięknego" razu cofając zasadziłem w hydrant i w szczęściu bądź też nie trafiłem na tę plastikową część bagażnika. Jest dziura, estetycznie wygląda to okropnie i bardzo chciałbym wymienić całą tę plastikową część. Chodzi o tę szeroką czarną część na zdjęciu.

Czy ktoś orientuję się jak fachowo nazywa się ta część, a może ktoś widział coś podobnego na sprzedaż ?

 

28bd86a7e670c370gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o całą blendę pod tablice rejestracyjną czy Ona składa się z jakiś fragmentów? Podejrzewam, że jeśli pekł choćby kawałek to trzeba szukać całości....blenda tylnej klapy...tak to można nazwać :)

Pozdrawiam

P.S. Fajny dziad...Nie na sprzedaż czasem :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tę czarną cześć tylko na której jest tablica rejestracyjna ;) Dziad nie dziad, ale zaledwie 73k dopiero przejechane :P Może i byłby na sprzedaż parę miesięcy temu, dzisiaj jadę go zagazować - bo benzyna przekraczała moje dochody. Zrobię z niego cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziad bez urazy..To takie nazewnictwo legacy I :P

A te czarne to blenda właśnie...szukaj w częściach...może znajdziesz :)

A z gazem to dobrze przemyśl sprawę....Tzn. na jakich komponentach itp itd....to ważne żeby później nie było zonka, ze coś nie bangla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak chcesz robić z niego cudo, to z tego co widać na zdjęciu brakuje Ci osłonek na lampkach tablicy rejestracyjnej.

spokojnie, najpierw gaz, potem pomalutku wszystko będę ulepszał ;)

 

Dziad bez urazy..To takie nazewnictwo legacy I :P

A te czarne to blenda właśnie...szukaj w częściach...może znajdziesz :)

A z gazem to dobrze przemyśl sprawę....Tzn. na jakich komponentach itp itd....to ważne żeby później nie było zonka, ze coś nie bangla :D

Spoko, spoko przecież się nie gniewam :P No muszę poszukać tej blendy, bo strasznie mnie to denerwuje :mellow: Co do gazu to właśnie oddałem samochód, dostałem zastępczy i w poniedziałek do odbioru - będzie zajebiście, salon bardzo renomowany, działają już od parunastu lat i znają się jak mało kto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...