Skocz do zawartości

Outback 2014?


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w najnowszym "Motorze" z 14 października na stronie 16 jest informacja, że "jeszcze jesienią" do salonów trafi "odmłodzona wersja" modelu.

Czy można się dowiedzieć czegoś więcej, jakie zmiany itp.

Mnie osobiście intryguje, czy światła do jazdy dziennej dalej trzeba będzie doklejać czy będą już zintegrowane z reflektorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

temat przewija się w wątku o Outbacku CVT, natomiast pytanie dobre, ponieważ wczoraj kupiłem Auto Świat i tez zauważyłem taka informację. Tresc lakoniczna, wspomnieli o odmłodzeniu i nowych materiałach. Zdziwiło mnie zdjęcie, które przedstawiało samochód w jednolitej barwie nadwozia, tj. brak czarnych elementów.

 

http://www.magazynau..._plaska#1214936

 

To co mi wiadomo, to najprawdopodobniej juz w listopadzie dostępny będzie Outback w wersji Special Edition w pakietack 00X oraz Sport.

Cechy charakterystyczne tego pierwszego to listwy drzwiowe, relingi ze zintegrowanymi belkami poprzecznymi, ciemne klosze reflektorów, antracytowe felgi i atrapa chłodnicy. Wersja Sport będzie miała dodatkowo karbonowe wykończenie wnętrza oraz 17 calowe tarcze hamulcowe i najprawdopodobniej 18 calowe felgi alu. Obydwie limitowane wersje będa dostępne dla pakietu wyposażeniowego Active oraz Comfort.

 

http://www.caradvice...rice-rise-2014/

 

Pozdrawiam

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outback 2014 nie będzie miał świateł do jazdy dziennej. Natomiast w katalogu akcesoriów dla modelu 2013 pojawił się nowy opcjonalny element; mianowicie wymieniając obudowę halogenów w zderzaku przednim, możemy ja zastąpic nową ze zintegrowanymi trzema diodami. Wygląda to bardzo estetycznie i jak element fabryczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zmiany na rok 2014 sa absolutnie minimalne ( trudne do zauważenia ).

Natomiast istotnie są dwie wersje specjalne:

- "sport" ( o nieco bardziej "miejskim" charakterze )

- "X" ( o trochę bardziej SUV-owej stylizacji ).

 

Informacje wkrótce.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam go od połowy miesiąca. Zmiany są faktycznie znikome. Nie znam dobrze poprzedniego rocznika, ale wydaje mi się, że z wyglądu zmieniły się tylko zegary. Nieprawdziwe okazały się informacje o zmianie koloru felg i malowaniu całego nadwozia w jednym kolorze. Te zmiany są chyba zarezerwowane dla wersji specjalnych

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Grzesiek W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...