Skocz do zawartości

Wyjątek czy norma czyli UPG w 3.0 H6 Legacy/Outback/Tribeca


OWOC

Rekomendowane odpowiedzi

Norma, choć bardziej powiedziałbym, że nie ma w tym nic dziwnego. W Polsce mało przypadków, z reguły przy wysokich przebiegach. Trafiłeś po prostu pechowy egzemplarz. Wpisz w google'a: 'h6 head gasket' - będziesz miał więcej informacji po angielsku.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie awarie,to skutek uszkodzeń czy zaniedbań niedomagań układu chłodzenia.W Polsce faktycznie dość sporadycznie i wynika to raczej z większej świadomości i znajomości kosztów naprawy takiego motorka. ;)

@@OWOC współczuję awarii.Choć opinią łódzkiej firmy,zapewne nazwa brzmi jak typ jednostki pływającej,nie sugerowałbym się zbyt dużo. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku ; kurcze lipa straszna. Teraz może się okazać ,że lepiej i może taniej było wskrzesić tamten silnik. Z używkami jest jak jest. Przykre . Pozdro.

 

Dzięki za słowa wsparcia Tedi ;)

Niestety w tamtym silniku była taka sieczka, że szkoda gadać... no i żłopał olej, a ten po rozebraniu jest bardzo czysty a to znak, że nie bierze za dużo oliwy ;)

 

Norma, choć bardziej powiedziałbym, że nie ma w tym nic dziwnego. W Polsce mało przypadków, z reguły przy wysokich przebiegach. Trafiłeś po prostu pechowy egzemplarz. Wpisz w google'a: 'h6 head gasket' - będziesz miał więcej informacji po angielsku.

 

O tototo i tak sobie to będę tłumaczył :rolleyes: No, ale nic jak to mówią "psy szczekają - karawana jedzie dalej" ;)

 

Zdarzają się takie awarie,to skutek uszkodzeń czy zaniedbań niedomagań układu chłodzenia.W Polsce faktycznie dość sporadycznie i wynika to raczej z większej świadomości i znajomości kosztów naprawy takiego motorka. ;)

@@OWOC współczuję awarii.Choć opinią łódzkiej firmy,zapewne nazwa brzmi jak typ jednostki pływającej,nie sugerowałbym się zbyt dużo. ;)

 

Cybelku i za to Cie lubię! Wiem do czego pijesz :D

Mam nadzieje, że jutro CARFIT mi odpisze czy rzeczywiście ma na stanie takowe uszczelki i jeśli tak to czy sprzeda mi je. Zycie jest przewrotne, zawsze to ja wysyłałem znajomych do niego z problemami w Subarakach w tym UPG i teraz sam mam takowy problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, co za shit, ale z drugiej strony to "tylko" UPG, świat się na tym nie kończy ;)

 

Tak wiem, ale... kto jak kto, ale Ty Bartek wiesz jak bolą takie niespodzianki i czekanie na auto i to takie auto ;)

 

Uff udało się uszczelki zamówione w ASO Subaru Rzeszów jutro powinny być :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...