Skocz do zawartości

kratka wentylacyjna ??


Henryk82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W sobotę naprawiałem antenę od radia w moim legasiu i aby dostać się do mechanizmu musiałem zdjąć wykładzinę co osłania ściany bagażnika i ku mojemu zdziwieniu koło mocowania lewarka wstawiona jest jakaś kratka w ścianie bagażnika i z jednej strony jest guma która nie pozwala dostać się do środka bagażnika bo odchyla się tylko w jedna stronę (na zewnątrz)

 

czy dobrze interpretuje, że to kratka wentylacyjna ale tylko jednokierunkowa ? i po co to jest w bagażniku zasłonięte wykładziną , jaka rolę to spełnia w naszych subarynach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobry wątek, otóż dziennie w robocie sciagam zderzaki z opli i fajnie widać jak kratka działa przy zamykaniu KAZDYCH drzwi ;). Bez nich nie dał bys rady trzasnąć drzwiami. Dobry przykład- jak zamykają sie drzwi w imprezie z uchylonym i zamknietym oknem? Przy uchylonym gdy trzasniemy to ma sie wrazenie ze szyba sie połamie na poł :biglol: + odgłos zamykania blaszanego garażu :D

 

co do tego jak to sie dzieje ,że kratka działa mimo ze jest tak ukryta i mimo to działa to już jestem za mało "fizyczny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...