Jump to content

kratka wentylacyjna ??


Henryk82

Recommended Posts

Witam

 

W sobotę naprawiałem antenę od radia w moim legasiu i aby dostać się do mechanizmu musiałem zdjąć wykładzinę co osłania ściany bagażnika i ku mojemu zdziwieniu koło mocowania lewarka wstawiona jest jakaś kratka w ścianie bagażnika i z jednej strony jest guma która nie pozwala dostać się do środka bagażnika bo odchyla się tylko w jedna stronę (na zewnątrz)

 

czy dobrze interpretuje, że to kratka wentylacyjna ale tylko jednokierunkowa ? i po co to jest w bagażniku zasłonięte wykładziną , jaka rolę to spełnia w naszych subarynach ?

Link to comment
Share on other sites

haha dobry wątek, otóż dziennie w robocie sciagam zderzaki z opli i fajnie widać jak kratka działa przy zamykaniu KAZDYCH drzwi ;). Bez nich nie dał bys rady trzasnąć drzwiami. Dobry przykład- jak zamykają sie drzwi w imprezie z uchylonym i zamknietym oknem? Przy uchylonym gdy trzasniemy to ma sie wrazenie ze szyba sie połamie na poł :biglol: + odgłos zamykania blaszanego garażu :D

 

co do tego jak to sie dzieje ,że kratka działa mimo ze jest tak ukryta i mimo to działa to już jestem za mało "fizyczny" :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...