Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy owakPRAWDZIWY SPORT JEST JEDEN :-) Chciałem potraktować ten wątek jak platformę sportową i cieszę się ,że paru osobom chce się wymienić emocjami i wiedzą. Jak dacie mocne sugestie żeby dać spokój z piłką w tym wątku to już sam nie wiem co począć :-(

Masz rację, prawdziwy sport to sport. A jeszcze lepiej jak jest to dobry sport. Jak na kopanej się nie znam, to dobry mecz też czasem obejrzę. Dyskutować nie będę, bo nie mam żadnych podstaw ku temu. Ale żeby wątek na jakieś sporty zamykać, to nie. Choć pluralizm mile widziany. A więc cóż ... Jankovic właśnie ogrywa Azarenkę!! :yahoo: 6/4 pierwszy i 5/3 drugi. Do końca nie obejrzę, ale trzymam kciuki, za Jankovic :)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię tego przeraźliwego wycia Viki,zresztą sama Agnieszka wypowiadała się w podobnym tonie-oględnie tłumacząc ,że to chamstwo ;)

Więc mam nadzieję,że się właśnie nadziała :mrgreen:

 

Za chwilę Aga wychodzi do Sereny no i Real gra z Juveucieka_HP_orig.gif

 

Juve w strojach Canarinhos ,koniec Świata :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPORT JEST JEDEN :-)

RAJDYYYYYY!!!!, ale są już osobne wątki ;)

 

Jak dacie mocne sugestie żeby dać spokój z piłką w tym wątku to już sam nie wiem co począć :-(

Daliśmy, tylko że nie będą mocne, ponieważ jak się domyślam, jesteśmy w mniejszości.

Nie chodzi o brak piłki, ale o jej dominację w tym wątku. :mellow:

 

Poza tym dostałem wyraźną sugestię opuszczenia tamtego wątku i założenia innego

Teraz rozumiem, skąd tu piłka... gdzieś musisz. :P;)

 

Ja nie będąc fanem kopanej pojawiłem się raz w tamtym wątku przy okazji wizyty, jak mi to wytłumaczono "patriotów broniących czci polskich kobiet, przed meksykańskim najeźdźcą" na mojej plaży. Jak nie trudno się domyślić- nie zostałem zrozumiany. :D:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie Vidal klasycznie 'zabil kreta'.. heheheh :biglol: :biglol:

http://images.4chan....82558795190.gif

 

Taką piłkę to mogę oglądąć!! :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

Mój trud został wynagrodzony,bo byłem świadkiem przełamania Sereny :o

 

Meczu Agi nie oglądałem, bo wiedziałem jak będzie wyglądał, więc wolałem sam pogonić swoje kilogramy po korcie w tym czasie, ale jesli przełamała Serenę, to żałuję. Prędko pewnie się to znów nie zdarzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, żeby nie było, widziałem właśnie skróty meczów, Ibra 4 bramki, fiu fiu, ale Ribery na 3-0 ... mniód malina ;)

 

I wiadomość dnia z siatkówki: Antiga ma zostać trenerem kadry!! Świetny zawodnik, podobno fantastyczny człowiek, autorytet na pewno. Trzymam kciuki, żeby i trenerem takim był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I wiadomość dnia z siatkówki: Antiga ma zostać trenerem kadry!! Świetny zawodnik, podobno fantastyczny człowiek, autorytet na pewno. Trzymam kciuki, żeby i trenerem takim był.

 

Zdaje się,że ten przeciek słyszałem już wczoraj,miejmy nadzieję,że to będzie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

 

Nie dałem już rady śledzić MŚ w podnoszeniu we Wrocku,ale chyba nie było żadnych polskich akcentów,dopiero w weekend wyjdą na pomost nasi medaliści Olimpijscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic nie wiem o Janowiczu:-\

 

No to uprzejmie donoszę :)

Janowicz walczy w Walencji, dziś grał drugą rundę z kwalifikantem Joao Sousa (Portugalia, ranking 53); 6/2 7/5. Jutro ćwierćfinał i .......... David Ferrer, z którym rok temu przegrał finał w tym wspaniałym dla Janowicza turnieju w Paryżu, a który ostatnio już tak nie błyszczy formą, ale on nawet bez formy jest niesamowicie trudnym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pokona Ferrera to znowu się o nim zrobi głośno,a myślę ,że ma taki potencjał.

O Janowiczu jest głośno cały czas, on już dba o to - jak nie wynikami, to zachowaniem na korcie w stylu McEnroe :biglol:

 

Tym razem naprawdę wiadomość świeża - Antiga obejmie reprezentację od ... maja 2014... O co chodzi :question: :question: :question:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ma kontrakt ze Skrą, ale do 2015. Dogadali się, że po tym sezonie go puszczą do kadry. I niby sezom reprezentacyjny zaczyna się po klubowym, to jednak praca selekcjonera powinna trwać cały czas, a selekcja być dokonywana w oparciu o analizę gry w klubach. Tego grając ligę nie zrobi, w szczególności jeśli chodzi o zawodników grających w klubach zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na wyspach traktuje się chuligaństwo:

 

http://sport.fakt.pl/rok-wiezienie-dla-kibola-newcastle-za-pobicie-konia,artykuly,425497,1.html

 

 

u nas bandyty nie można dopaść za skopanie redaktorki a tam rok za uderzenie konia oklaski.gifoklaski.gifoklaski.gif

uczmy się uczmy,na naukę nigdy nie jest za późno.

 

 

miło poczytać:

 

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Mchitarjan-Lewandowski-jest-genialny,wid,16102534,wiadomosc.html?ticaid=1118b9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...