Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

No staramy sie udowodnić ,że mimo starego stadionu (brak akustyki) ,przeciętnych wyników mamy najlepszych kibiców w PL :P

Pamiętaj o jednym na zakazie nie obowiązuje was limit miejsc w klatce :) sztama z RTSem zaczyna na was zle działać :)
dlaczego sadzisz ,ze ta sztama źle działa ?

 

Limitu nie ma oczywiście po za gościnnością gospodarzy . Tylko czemu my jeździmy prawie zawsze w komplecie bez zakazu a na zakazie jeszcze więcej glow a niektórzy maja problem pojechać na wyjazd w większej liczbie niz 300-400 ? To tylko świadczy o nich jako kibicach ;)

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sredniaq, napisz jak wrażenia po meczy Barcy. Nie będę Ci psuł zabawy, ja widziałem...Też nie lubię znać wyniku  dopóki nie obejrzę  :lol:

 

A jeśli chodzi o typowanie to widzę, że wszyscy się słabo spisaliśmy. Mi weszła tylko Irlandia z tymże zapomniałem dopisać, że chodzi o Północną ; )

 

Grupa do wyjścia, ale nie ma co się podniecać, na Euro 2012 też "brali" nas za pewniaków.

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sredniaq, napisz jak wrażenia po meczy Barcy. Nie będę Ci psuł zabawy, ja widziałem...Też nie lubię znać wyniku dopóki nie obejrzę :lol:

Generalnie to rozkręcali się dość powoli, ale konsekwentnie. Po bramce na 2:0 weszło rozluźnienie, że teraz Depor już się nie podniesie, a tu kuku :(

Widać wyraźny brak rezerwowego napastnika, bo Sandro i Munir są w zasadzie bezużyteczni. Szkoda, że Pedro sprzedali, chociaż jakimś jego wielkim fanem nie byłem.

Myślę, że takie mecze są dobre dla drużyny, bo pokazują, że jeszcze nie są niezwyciężeni i trzeba grać do końca. Zobacz na przykład Bayernu z zeszłego sezonu, jak wygrali ligę w kwietniu(?) i Barcę, która cały czas nie była pewna wygranej :)

Oby do stycznia, jak dojdą Arda Turan i Vidal to kadra będzie dużo szersza i możliwości więcej. Ciekawe jak się zaaklimatyzują?

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@stach1111,     No oczywiście, że tak. Tylko po co znowu dmuchać balonik i wywierać niepotrzebną presję psychiczną na zawodnikach? Niech grają swoje, a nie już każdy spekuluje, że z 2 miejsca musimy wyjść.

 

@@sredniaq,        No niby taki remis to kubeł zimnej wody i jakieś pozytywne wnioski z tego wyciągną. Tylko, żeby później tych 2 pkt nie zabrakło przy walce o lidera w końcowej fazie. A co do Sandro i Munira to tego pierwszego jeszcze jakoś znoszę, ale tego Munira to tak nie lubię, że dramat. Zero jakości, gość kiedy dostaje piłkę, zachowuje się tak jakby parzyła. Nie ma pomysłu, o skuteczności już nie wspomnę.

A jeśli chodzi o wzmocnienia to jestem ciekawy Vidala, ale Turan kiedy grał w Atletico nie robił na mnie jakiegoś wrażenia, był waleczny, często nawet chamskie zachowania i dużo kartek. Ale może coś wniesie, obym się mylił w stosunku do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie denerwuje aktualnie w skokach, to te przerwy między skokami spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi.

Ja rozumiem, że zdrowie i bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze, ale czasami konkursy się na tyle przedłużają, że ciężko znaleźć tyle czasu, żeby obejrzeć całe zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Turan kiedy grał w Atletico nie robił na mnie jakiegoś wrażenia, był waleczny, często nawet chamskie zachowania i dużo kartek. Ale może coś wniesie, obym się mylił w stosunku do niego. 

 

Ja liczę m.in. właśnie na waleczność o każdy cm boiska. Technika jest, to zarówno napastnik i pomocnik, więc będzie pierwszym zmiennikiem za Messiego/Suareza/Neymara/Rakitica/Inieste i będzie sporo grał prawdopodobnie. Ja za Munirem też delikatnie mówiąc "nie przepadam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, bo nie widzę wszystkich par.

 

Gent - Wolfsburg

PSV - Atletico

Benfica - Zenit

Dynamo - Manchester City

 

 

Całkiem fajne pary. Trzeba powiedzieć, że mecz Bayern-Juventus to będzie piękny spektakl i już się nie mogę doczekać.

I oczywiście jako kibic Blaugrany muszę powiedzieć, że Arsenal ma pecha, gdyż Barca jest w gazie. Chociaż nie ma co się podniecać. W LM wszystko jest możliwe, szczególnie jeśli któraś z drużyn potrafi strzelać na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszeć to jedno, ale obejrzeć to dopiero była katorga psychiczna.

Przebieg meczu był tak dziwny, że nie przypominam sobie dawno takiego spotkania.

Zachęcam do obejrzenia powtórki, bo momentami to były jaja jeśli chodzi o nieskuteczność jednej i drugiej drużyny. 

Nie chce za dużo pisać, żeby nie psuć zabawy, chyba że nie masz czasu oglądać to mogę w kilku zdaniach streścić ; P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, zobacz tutaj: 

 

 
Narcystyczną słabość Barcelony wykorzystało Atletico. Real tego nie potrafił - pisze na blogu dziennikarz Sport.pl Dariusz Wołowski.
Nie wiem, czy słowo "narcyzm" jest w tym przypadku precyzyjne i właściwe, ale takiego właśnie użył komentator dziennika "El Pais". Po zwycięstwie 4:0 na Santiago Bernabeu zespół Luisa Enrique zachwycił się sam sobą, co kosztowało go cztery ligowe punkty w zaledwie dwóch kolejkach. O ile remis na Mestalla był czymś zrozumiałym, o tyle oddanie punktów na Camp Nou przy prowadzeniu 2:0 wydaje się absurdem. Rywalem było Deportivo, drużyna solidna, ale z zupełnie innej półki. Wypadki się jednak zdarzają, nikt nie jest wcieleniem perfekcji, Barcelona ma szansę wyciągnąć wnioski z tej lekcji na mistrzostwach świata klubów.

 

 

Źródło:

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,19341324,primera-division-wielcy-inaczej.html#indeks_news

A tutaj nasze wnioski: 

 

 

 

Myślę, że takie mecze są dobre dla drużyny, bo pokazują, że jeszcze nie są niezwyciężeni i trzeba grać do końca. Zobacz na przykład Bayernu z zeszłego sezonu, jak wygrali ligę w kwietniu(?) i Barcę, która cały czas nie była pewna wygranej

 

 

@sredniaq,        No niby taki remis to kubeł zimnej wody i jakieś pozytywne wnioski z tego wyciągną. Tylko, żeby później tych 2 pkt nie zabrakło przy walce o lidera w końcowej fazie.
 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sredniaq,  Powinniśmy zostać ekspertami ; D   Nie chce się napinać, ale dobrze, że można pogadać z kibicem Barcy, bo gdyby był tu ktoś za Mierdami to nasze zdania by były mocno podzielone. Oni często cierpią na ból dupki ;P   Nie cieszą się ze zwycięstw Realu, tylko z potknięć Barcelony, a w szczególności Messiego ; )

 

 

A co do kobiecych dyscyplin sportu to jest w tym trochę prawdy, ale nie do końca się z tym zgodzę. Takie Holenderki czy Dunki tłuką wszystkich, a Polki dzisiaj trafiły na rywala z podobnymi umiejętnościami. No ale jeśli w ciągu 10 minut nie potrafimy zdobyć ani jednej bramki i wygrywamy mecz to coś tu nie gra : P   Zawał murowany ; )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby przeważali, ale się męczyli jednak :P Skromne 1:0 jak na Bayern to nie jest częsty widok.

Bramka miód malina, ale najbardziej w meczu rzuciła mi się mimo wszystko broda gościa, który wszedł w około 80 minuty i ten incydent z Rode, straszliwie to wyglądało jak w niego wpadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...