Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie krzyczą: "CO WY ROBICIE!!!!!!!" na melodie "Polacy nic się nie stało" :biglol:

 

.... wiadomo ... że grają biede... to po jaką cholere chodzą na takie mecze ^_^

 

Bo miało być nowe otwarcie?

 

Nadzieja umiera ostatnia :(

 

 

Delikatnie mógłbym stwierdzić,że druga połowa trochę lepsza.... :mellow:

 

@Stach, to jest znany tekst :) i ma nawet dalsza cześć, tylko pewnie publiczność reprezentacyjna nie zna ;)

 

Czyli,że na meczu jest też bardziej wytrawna publika ? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak:

 

1.kondycynie wytrzymali

2.nie ulękli sie przeciwnika

3.prawie strzelili gola

4.w końcu to debiut

5.mogło być gorzej

6.mamy ładny stadion

7.Ten Olkowski to w sumie nieźle grał,niezły debiut

8.Gorzej już być nie może

9.chyba pojutrze Irlandia ,więc pewnie się odegramy ;)

A więc :) :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczniemy dobrze wykonywać wolne i rożne?! Przecież my wszystko marnujemy jakimiś z dupy kopnięciami :( Chyba to można wypracować, jeżeli dokopnie się do pola karnego chociaż, a tu nic.

 

 

Sent with Tapatalk

 

A przepłacony i przereklamowany Mierzejewski to już wogole dramat. Chwilowo wreszcie nie ma Wawrzyniaka, ale Mierzej jak dla mnie też do odstrzału.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję,ze Glik do wtorku zdąży wrócić do Polski.

 

Kiedyś miałem nadzieję,że Wolski stanie się naszym rozgrywającym,ale to już niestety przeszłość.

 

Jest kiepsko.

 

Nie ma co przesądzać,ale parę postów wcześniej byłem mocno sceptyczny co do Nawałki,no bo jakie On ma osiągnięcia trenerskie.Dzisiaj dostał zimny prysznic.Szkoda jednak,że Henryk nie dostał szansy na poprowadzenie kadry.

 

Angole przegrali na Wembley z Chile 0:2 :lol: -zawsze to jakieś pocieszenie

 

Brawa dla Ukraińców.

 

CR7 górą ;)

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Justyna szaleje,ciekawe czy dotrzyma formę do Soczi?

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Nie chcę denerwować chłopaków w wątku rajdowym,ale tak się zastanawiam,czy nie lepiej dla Roberta byłoby startować w WTCC? Macie jakieś zdanie w tym temacie? No i dodałbym jeszcze,uprzedzając to,że Robert wcale nie zawsze wie co dla niego najlepsze i tak jak każdy z nas czasami może kierować się emocjami w swoich decyzjach.

Tak czy owak,z jego wypowiedzi wynika,że ma niezłą teraz zagwozdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę denerwować chłopaków w wątku rajdowym,ale tak się zastanawiam,czy nie lepiej dla Roberta byłoby startować w WTCC?

Zgodziłbym się. Jeśli marzy wciąż o F1, to WTCC czy cokolwiek innego na torze byłoby pewnie lepszym rozwiązaniem - może jeździć autem, w którym ma dość miejsca, którego wymaga ograniczona ruchomość ręki, ale jednak to tor, czyli środowisko, które zna najlepiej i tożsame z F1.

No i dodałbym jeszcze,uprzedzając to,że Robert wcale nie zawsze wie co dla niego najlepsze i tak jak każdy z nas czasami może kierować się emocjami w swoich decyzjach.

No i taką decyzją niestety była ta o występie w Ronde di Andora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę denerwować chłopaków w wątku rajdowym,ale tak się zastanawiam,czy nie lepiej dla Roberta byłoby startować w WTCC?

Zgodziłbym się. Jeśli marzy wciąż o F1, to WTCC czy cokolwiek innego na torze byłoby pewnie lepszym rozwiązaniem - może jeździć autem, w którym ma dość miejsca, którego wymaga ograniczona ruchomość ręki, ale jednak to tor, czyli środowisko, które zna najlepiej i tożsame z F1.

No i dodałbym jeszcze,uprzedzając to,że Robert wcale nie zawsze wie co dla niego najlepsze i tak jak każdy z nas czasami może kierować się emocjami w swoich decyzjach.

No i taką decyzją niestety była ta o występie w Ronde di Andora...

 

2 x no właśnie.

 

Ciekawe,decyzja ma zapaść niebawem.Kurcze,żeby nie ten cholerny nadgarstek to moglibyśmy mieć piękne pojedynki z Vettelem:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...