Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie doniesienia medialne i wywiady Roberta są dość niejednoznaczne. Choć jedna rzecz w nich jest wspólna - jednak ciągnie Roberta do toru. Ale co będzie robił w przyszłym sezonie jeszcze nie zdecydował. Ciekawe jaki wpływ na jego decyzję będzie miał wynik tego rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem,że Robert po raz pierwszy użył słowa błąd w odniesieniu do nieszczęsnego wypadku,co prawda zaraz potem mówi ,że gdyby barierka była przymocowana nie byłoby sprawy,to jednak żałuje ,że brał udział w tym rajdzie.Tak to odebrałem,jako żal zaprzepaszczonej szansy.

Dziś jest w innym miejscu rzeczywistości i na szczęście jest coś co Go pasjonuje równie mocno jak wyścigi,w innym wypadku byłby kompletny dramat,bo bez ścigania nie potrafiłby żyć.Trzeba mieć nadzieję że nadgarstek kiedyś wróci do pelniejszej funkcji,albo znajdzie się chirurg który to zapewni.

A póki co cieszmy się,że mamy Go w rajdach,forza Roberto!!!

 

Jutro debiut Nawałki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, już poczytałem, mecze towarzyskie.

 

A w tenisie mała bomba dla nas - jest coś takiego jak Puchar Hopmana - turniej deblowy par mieszanych (takie niby mistrzostwa świata mikstów) - na przełomie grudnia i stycznia w Australii. I w parze gra Radwańska z Janowiczem i są rozstawieni z Nr 1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...