Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Karny, karnym, ale te 15 minut pomiędzy 70. a 85. minutą wyglądały jakby Barca grała z podwórkową ekipą.

Najpierw Neymar przerzutka, potem Messi, tuż przed karnym ośmiesza obrońcę, potem karny, a na koniec Rakitic wchodzi jak w masło. Ładnie się to ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry  ;)

Roma- Real jutro też całkiem ciekawy meczyk :)

 

Mnie za to martwi, że mecz Barcy z Arsenalem i Juventusu z Bayernem będzie leciał równolegle. Ciekawe czy będą transmitowane oba, czy jak to w naszej telewizji bywa puszczą 2 te same mecze na różnych kanałach i tyle w temacie. Zostanie oglądać skróty lub powtórkę -_-  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny o ile mu sodówka do końca nie odbije, to jeszcze się wyciągnie i będzie światowej klasy bramkarzem, ja trzymam kciuki. Teraz ma po prostu gorszy okres.

Polska to generalnie wylęgarnia bramkarzy światowej klasy. Ostatnio nawet szesnastolatka do Barcelony na testy wzięli. Może być pierwszym Polakiem w historii tego klubu, oczywiście jeśli chodzi o sekcję piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.... w młodości każdy kto grał w piłkę, prędzej czy później stał na bramce jako np. Dasajev, strzelał wolne jako Koeman a wykończał akcje jako van Basten.

 

Są ustawienia, gdzie typowej "9" nie ma, za to nie wyobrażam sobie zespołu bez dobrego bramkarza- w myśl zasady, że dobrą drużynę buduje się od obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...