Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, nawet dzisiaj podczas meczu Barcy o tym wspominali, a oni akurat w tym siedzą, więc raczej przesądzone.

 

A co do samego meczu, to spacerek. Jednak kraje azjatyckie jeszcze muszą się postarać, żeby konkurować z Europą .


Informacja z dziś a propos zwolnień.  Jose Mourinho został zwolniony z Chelsea. Nowym trenerem The Blues prawdopodobnie Guus Hiddink ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjski "Daily Mail" poinformował, że skauci Chelsea Londyn obserwują napastnika Ruchu Chorzów Mariusza Stępińskiego. Przedstawiciele słynnego klubu obserwowali "Stępla" podczas spotkania z Jagiellonią Białystok.

Stępiński wystąpił w obecnym sezonie w 18 meczach w Ekstraklasie i strzelił w nich 11 bramek. Jest najskuteczniejszym Polakiem w lidze i zaliczył również występ w reprezentacji prowadzonej przez selekcjonera Adama Nawałkę. Na łamach "Daily Mail" można przeczytać, że zawodnik jest mianowany w naszym kraju następnym Robertem Lewandowskim.




:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

jaram się :D:drool: :drool: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjski "Daily Mail" poinformował, że skauci Chelsea Londyn obserwują napastnika Ruchu Chorzów Mariusza Stępińskiego. Przedstawiciele słynnego klubu obserwowali "Stępla" podczas spotkania z Jagiellonią Białystok.

Stępiński wystąpił w obecnym sezonie w 18 meczach w Ekstraklasie i strzelił w nich 11 bramek. Jest najskuteczniejszym Polakiem w lidze i zaliczył również występ w reprezentacji prowadzonej przez selekcjonera Adama Nawałkę. Na łamach "Daily Mail" można przeczytać, że zawodnik jest mianowany w naszym kraju następnym Robertem Lewandowskim. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

jaram się :D:drool: :drool: :drool:

To miłe :)

 

Nie zobaczę dziś meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjski "Daily Mail" poinformował, że skauci Chelsea Londyn obserwują napastnika Ruchu Chorzów Mariusza Stępińskiego. Przedstawiciele słynnego klubu obserwowali "Stępla" podczas spotkania z Jagiellonią Białystok.

 

Stępiński wystąpił w obecnym sezonie w 18 meczach w Ekstraklasie i strzelił w nich 11 bramek. Jest najskuteczniejszym Polakiem w lidze i zaliczył również występ w reprezentacji prowadzonej przez selekcjonera Adama Nawałkę. Na łamach "Daily Mail" można przeczytać, że zawodnik jest mianowany w naszym kraju następnym Robertem Lewandowskim.

 

 

 

 

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

jaram się :D:drool: :drool: :drool:

Ja już się za dużo naczytałem o tych wspaniałych transferach i zanim nie zobaczę to nie uwierzę. Wielu młodych graczy było już obserwowanych i najczęściej kończyło się tym samym, czyli klapą. 

 

A co do meczu Polek, to też niestety nie zobaczę, ale wynik będę śledził na bieżąco ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja już się za dużo naczytałem o tych wspaniałych transferach i zanim nie zobaczę to nie uwierzę. Wielu młodych graczy było już obserwowanych i najczęściej kończyło się tym samym, czyli klapą. 

 

 

A co do meczu Polek, to też niestety nie zobaczę, ale wynik będę śledził na bieżąco ; ) 

 

szansa jakaś jest

 

Jankowskim jak grał w Ruchu interesowało się West Ham United no ale jakoś do transferu nie doszło.  A jak historia pokazuje wielu piłkarzy którzy odeszli z Ruchu momentalnie tracili formę , łapali kontuzje albo grzali ławę - patrz Arek Piech , Artur Sobiech czy Daniel Dziwniel

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja już się za dużo naczytałem o tych wspaniałych transferach i zanim nie zobaczę to nie uwierzę. Wielu młodych graczy było już obserwowanych i najczęściej kończyło się tym samym, czyli klapą. 

 

 

A co do meczu Polek, to też niestety nie zobaczę, ale wynik będę śledził na bieżąco ; ) 

 

szansa jakaś jest

 

Jankowskim jak grał w Ruchu interesowało się West Ham United no ale jakoś do transferu nie doszło.  A jak historia pokazuje wielu piłkarzy którzy odeszli z Ruchu momentalnie tracili formę , łapali kontuzje albo grzali ławę - patrz Arek Piech , Artur Sobiech czy Daniel Dziwniel

 

u nas zaczyna grać i oby grał bo dla mnie facet ma super papiery na grę

za Berga na wypozyczeniu i to był błąd Berga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki niestety nie podołały Holenderkom ;(  

Niestety nie oglądałem meczu, ale z recenzji wiem, że jednak Holenderki były lepsze w każdym elemencie gry.

I podobno pierwsza połowa zaważyła na całym spotkaniu.

I tak brawo za walkę. Nie spodziewałem się, że zajdą tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas zaczyna grać i oby grał bo dla mnie facet ma super papiery na grę

za Berga na wypozyczeniu i to był błąd Berga

 

do Ruchu coraz więcej Legionistów przechodzi.

 

ci co u was nie grają u nas łapią formę i grają na poziomie

 

 

martwi mnie tylko jedna sprawa

 

http://niebiescy.pl/?id=19486

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żegnaj rozumie witaj przygodo :yahoo: oby śnieg nie padał :P

 

 

po co Guardiola odchodzi ? tego nie rozumiem ? choć pewnie kasa lepsza

MU pikuje w doł - Van Gall skończył sie na Kill'em All :P  to już nie ten sam trener i inna drużyna

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guardiola po prostu jeśli widzi, że osiągnął w klubie wszystko co chciał i nie potrafi się dalej z nim rozwijać no to opuszcza go jako mistrz.

To samo pytanie można sobie zadać dlaczego opuścił Barcelonę? Mógł przez wiele lat dalej wygrywać i być na szczycie i wolał zaryzykować.

Dwa razy nie mówić, że znowu zrobi sobie rok przerwy i obejmie kolejną drużynę (oczywiście nie jakiś ogórków, ale już dobrze wykwalifikowany skład) i wprowadzi swój styl gry, czyli utrzymywanie się przy piłce i dużą ilość podań.

 

 

O kasę raczej nie chodzi. Ma jej tyle, że na bank nie jest to najważniejszym czynnikiem. Gdyby miał takie parcie na hajs to nie robiłby sobie roku przerwy po Barcelonie. Choć nie ukrywam, że jednym ze scenariuszów, które przewiduje to fakt, że za jakiś czas może objąć PSG. I rzeczywiście położą mu gigantyczną kwotę.

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy nie mówić, że znowu zrobi sobie rok przerwy i obejmie kolejną drużynę

Myślę, że stanie się to już w następnym sezonie, czyli za pół roku. Jeszcze go nie było w PL i tutaj jest co najmniej kilka klubów, które stać na jego usługi - ManC i ManU, Chelsea...

W City ma ekipę, która na papierze ma wszystko, żeby zostać potęgą, ale ciągle czegoś brakuje, może właśnie odpowiedniego Boss'a ;) United wymaga gruntownej naprawy i sporej ilości gotówki na przebudowanie drużyny, którą nieudolnie próbuje ogarnąć van Gaal. The Blues to wiadomo...

Do PSG nie pójdzie, bo musiałby zrobić sobie rok przerwy na naukę francuskiego :biglol:

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie Manchester City to też trafny kandydat. Tak jak mówisz, mają kasę, zawodników i potencjał ale brakuje cały czas tej kropki nad i. Może to właśnie trener by się przydał ; P 

Do Chelsea nie sądzę, żeby chciał iść po Mourinho, a Manchester United raczej szuka trenera na dłuższy okres czasu, bo w tym klubie to taka tradycja, chociaż ciężko będzie znaleźć kogoś takiego jak Ferguson, więc rotacja trenerska dopadnie i United.

 

 

* Gdyby ktoś zapomniał to na TVP sport leci właśnie Barca- River Plate  Finał  ; )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Pep nie "pociągnie" za sobą jakiegoś piłkarza z Bayernu do nowego klubu.

Na przykład jeśli straci miejsce w 1 składzie Ancelottiego, a Guardiola będzie widział w nim potencjał.

Ale też słyszałem, że jednym z warunków jakie dał Ancelotti przy ewentualnym objęciu Bayernu, że skład nie powinien ulegać zmianie i nie będzie mu niby nikogo podbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale też słyszałem, że jednym z warunków jakie dał Ancelotti przy ewentualnym objęciu Bayernu, że skład nie powinien ulegać zmianie i nie będzie mu niby nikogo podbierał.

Ancelotti podobno zarządał, że Lewy musi zostać.

A ze spekulacji transferowych jeszcze jedna ciekawa uwaga: podobno Diego Simeone obejmie Chelsea, ale chciałby mieć w składzie Luisa Suareza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No źle to nie wygląda, chociaż myślę, że w Arsenalu też przydała by się zmiana warty...

Arsenal naprawdę by musiał grać padakę i być na skraju, żeby o tym myśleć. Tam tradycja jest podtrzymywana tak jak do pewnego czasu Manchesterze Utd.  Tak szczerze mówiąc uważam, że gdyby nie jakieś problemy zdrowotne Fergusona ( o których oficjalnie nic nie wiadomo, ale tak się domyślam) to nie opuścił by Manchesteru.  Tak samo myślę będzie z Wegnerem. Dopóki mu zdrowie  pozwoli to będzie ich selekcjonerem. Takie moje zdanie ; P

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...