Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

KK Stomilu nie organizował wyjazdu na mecz z Zawiszą

 

Może transportu nie pochytali? :biglol:  :biglol:  :biglol:  

Na każdy wyjazd organizują autokary, za Zawiszę nie organizowali w imię solidarności...z wrogiem :biglol: :biglol: :biglol::facepalm:

No oby tylko do meczów kwalifikacyjnych Robert się nie zaciął, bo teraz to ma taką zwyżkę formy, że nie mogę. 

Za to Arsenal druga porażka, ciekawe...

Oby forma trwała do zakończenia wszystkich rozgrywek, choć w kadrze na pewno będzie mu ciężej o gole ;)

a teraz 2x Arsenal z Bayernem... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kadrze miejmy nadzieję,że Groszek zagra jak ostatnio.Fajnie ,że Kuba grywa regularnir i to całkiem nieźle.

Przeczytałem ostatnio ciekawą statystykę,kto najczęściej dawał aststy Robertowi w Bundes.Otóż włąśnie Kuba 11 razy,czyli muszą się rozumieć.Szkoda Piszczka.

Apropos Lewego,fajny mem ;)

 

5_1443596858.jpg

:D

 

 

Arsenal dramatycznie w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu obnażamy głupotę kibolstwa ;):P

Może nasi forumowi kibole wyjaśnią mi kibolską logikę, mianowicie:

Klub Kibica Zawisza Bydgoszcz nie kibicuje swojej drużynie i nie organizuje opraw na mecze, bo mają jakieś zatargi z prezesem -ok ich sprawa.

Stomil i Zawisza mają kosę od lat (z kim to Stomil nie ma kosy hehe ;) ).

KK Stomilu nie organizował wyjazdu na mecz z Zawiszą(Zawiszem :P ) w imię solidarności z KK Zawisza WTF? Skąd taska solidarność między zwaśnionymi kibolami?

Czy nie logiczne byłoby zorganizować wyjazd i fajną oprawę, olać KK z którym jest kosa? Nie ważne jakie tam mają problemy z prezesem, przecież to nas nie obchodzi, w imię powiedzenia "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" KK Stomilu powinien raczej wspólnie z prezesem organizować wyjazd i doping dla Stomilu :D

:biglol: :biglol: :biglol:

Osuch współpracuje z milicją, a jak wiadomo to milicja jest wrogiem numer jeden i ponad podziałami kibice się solidaryzują tak jak ostatnio z akcją uwolnić Maćka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milicja? :o:P;)

Czyli brak dopingu dla swojego klubu w imię bezkarności za burdy z policją lub latanie po mieście z maczetami - bo przecież w tym przeszkadza policja ;):biglol: 

Jeśli chodzi o Maćka - 4 lata w areszcie to gruba przesada i cała akcja miała sens, wymiar sprawiedliwości powinien działać szybko i skutecznie, jeśli są dowody skazać, jeśli nie ma to wypuścić, bez gadania - z tą solidarnością środowisku kiboli klubów się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Grecji byłem co prawda dużo krócej i o całe lata wcześniej niż w Hiszpanii, ale zdecydowanie wolę Andaluzję...może to zdanie Cię przekona do trochę dalszej podróży ;):P

Polecam okolice Malagi - Marbelli stamtąd rzut beretem do Sevilli, Granady(tam Alhambra), Giblartaru, Maroka, Sierra Nevada też blisko, jakbyś chciał się powspinać ;):D

 

a które ładniejsze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Grecji byłem w na Chalikidiki, zwiedzałem też całą wykupując pakiet "wycieczek fakultatywnych" i wcale nie mówię, że Grecja jest nieciekawa i nie smaczna, po prostu większy sentyment mam do Andaluzji, zdecydowanie więcej się działo(ale też byłem sporo starszy i sporo więcej czasu tam spędziłem) ;)

 

Zaczyna się mecz, czas otworzyć piwko :drinks:

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milicja? :o:P;)

Czyli brak dopingu dla swojego klubu w imię bezkarności za burdy z policją lub latanie po mieście z maczetami - bo przecież w tym przeszkadza policja ;):biglol:

Jeśli chodzi o Maćka - 4 lata w areszcie to gruba przesada i cała akcja miała sens, wymiar sprawiedliwości powinien działać szybko i skutecznie, jeśli są dowody skazać, jeśli nie ma to wypuścić, bez gadania - z tą solidarnością środowisku kiboli klubów się zgadzam.

brt nawet bym coś napisał ale zaraz ktoś z wielkiej trójki doniesie do adminów, dlatego pozostawię to bez komentarza ;):P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milicja? :o:P;)

Czyli brak dopingu dla swojego klubu w imię bezkarności za burdy z policją lub latanie po mieście z maczetami - bo przecież w tym przeszkadza policja ;):biglol:

Jeśli chodzi o Maćka - 4 lata w areszcie to gruba przesada i cała akcja miała sens, wymiar sprawiedliwości powinien działać szybko i skutecznie, jeśli są dowody skazać, jeśli nie ma to wypuścić, bez gadania - z tą solidarnością środowisku kiboli klubów się zgadzam.

Idziesz dopingować swój klub. Kończy się mecz, wychodzisz sobie i zaczynają sobie robić łapankę, albo ścieżkę zdrowia czy strzelają z gumowych kul i jakimś dziwnym trafem zaczynają ginąć nagrania z monitoringu gdzie widać tą obywatelską postawę policji i dalej byś przychodził i patrzył jak plują w twarz i dumnie sobie mówisz że pada deszcz.

Kibice Zawiszy chcieli przyjść na mecz to Osuch podniósł bilety o jakieś kwoty jak na finał LM dla osób co nie były na poprzednim meczu.

Z kibicami jeszcze żaden klub nie wygrał czy to była Legia czy np. Wisła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...