Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no Panowie ... Przecież półamatorzy to jednak półprofesjonaliści ... Nie lepiej brzmi - zremisowali z półprofesjonalistami , czyli takimi troszkę mniejszymi zawodowcami :-)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, jakie dno, Forester się całkiem dobrze sprawował i na tym forum powinno to wystarczyć do świętowani :drunk: W Irlandii 0:0 i Forester będzie w 3 rundzie! :D Kto wie, może i jakaś impreza po awansie? ;):biglol:

 

Odnośnie Legii: :wacko::unsure::biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :facepalm::blink::facepalm::ph34r::excl: :excl: :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dno i metr mułu - ale lepiej na zywo jak w TV, mniejsze nerwy a i na kiełbe mozna wyskoczyć, na fajka i do klopa, nie wsponę o rozmowach na temat składów w fantasy lidze :)

ale jak zlukamy kto z kim i jak pogrywał w II rundzie to jak widać nie jest to tylko nasza specyfika to "fajne" granie

jak dobrze pójdzie to Legia skupi się na lidze :)

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaoszczędziłem sobie nerwów i ostentacyjnie zapomniałem włączyć TV. Wspaniale było tego nie oglądać. Trzymam za to mocno kciuki za "Kwiatka" w TdF. Dziś leciutko do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jakaś epidemia kluby naszej "Ekstra" dopadła ...

Trudno mi sie pogodzić z myślą że faktycznie taki jest poziom naszej piłki, ale w przypadek i jakaś masową "nagłą, niewytłumaczlną słabość" coraz trudniej mi uwierzyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkowka to jak by nie bylo polski sport narodowy :) w Lodzi goscimy regularnie zespoly z calego swiata . zawsze robi sie kolorowo a szczegolnie Bialo - Czerwono :)

 

Tym razem tez tak bedzie a nawet lepiej ... caly swiat w roznych kolorach ale to nas , bialo czerwonych bedzie wiecej ... niesamowita ,bezpieczna. atmosfera gwarantowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Majka!!!

Właśnie tak.. nie ma Contadora i mógł pojechać swoje. Ale cóż to znaczy wobec wojaży naszych pilkarskich klubów w LE. Jakoś dziwnym sposobem skupiamy się wokół piłkarskiego dna, a nie dostrzegamy pozytywów chocby w kolarstwie. Tu nie mamy sie czego wstydzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran gra o wejście do finału LŚ :)

Coś podejrzanie Rezende nie szalał wczoraj, jak Brazylia przegrywała. Jakby wygrali, weszłaby Rosja, a nie Iran, a skoro Brazylia awans do półfinałów miała w kieszeni, to chyba woleli dalej ewentualnie z Iranem grac niż z Rosją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Iran gra o wejście do finału LŚ :)

Coś podejrzanie Rezende nie szalał wczoraj, jak Brazylia przegrywała. Jakby wygrali, weszłaby Rosja, a nie Iran, a skoro Brazylia awans do półfinałów miała w kieszeni, to chyba woleli dalej ewentualnie z Iranem grac niż z Rosją ;)

 

 

 

Może nawet nie było to świadome,tylko zabrakło motywacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Iran gra o wejście do finału LŚ :)

Coś podejrzanie Rezende nie szalał wczoraj, jak Brazylia przegrywała. Jakby wygrali, weszłaby Rosja, a nie Iran, a skoro Brazylia awans do półfinałów miała w kieszeni, to chyba woleli dalej ewentualnie z Iranem grac niż z Rosją ;)

 

 

 

Może nawet nie było to świadome,tylko zabrakło motywacji ;)

 

No tak. A motywacja może być pozytywna i negatywna. Więc albo zabrakło pozytywnej, albo była negatywna. Choć może i na odwrót :rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...