Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Najbliżej ma Di Maria, który miał kapitalny sezon w Realu i do czasu kontuzji na MŚ też był chyba najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Robben tradycyjnie robi niezły wiatr na skrzydle, ale jak Holandia przegra, to raczej nic nie dostanie, bo on sam też niczego nie wygrał. Reszta, to raczej nadaje się do 11 mundialu, niż Złotej Piłki. Chyba, że Messi w finale zrobi coś genialnego i Argentyna wygra, wtedy może... Inaczej wg. mnie nie ma szans, przez kontuzje i kiepską formę Barcy, bo on sam mimo, że trochę pauzował, to bramek jednak kilka zdobył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stawiam na Mullera.Podoba mi się jego gra już od zeszłych mistrzostw,świetny zawodnik.

Strasznie go nie lubię, jakoś działa mi na nerwy. Ale gra świetnie. Zawsze jest tam gdzie spada piłka, duża inteligencja i wyczucie na boisku. Robert powinien tez sporo zyskać, grając u jego boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie,bo Brazylijczycy mają do udowodnienia ,że nie są aż tak kiepscy jak dostali od Niemców.

 

Klucz jest tylko w motywacji i chęci dalszej gry Holendrów,bo IMO kiedy są w formie są w stanie pokonać każdego,w końcu ciężko pobili obecnych mistrzów Świata!!!

 

Dla Brasil dzisiejsza przegrana będzie gwoździem do trumny i powodem do rewolucyjnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym ze chyba brak motywacji

Pewnie 20 milionów EUR za 3 miejsce nie jest odpowiednią motywacją... Liczy się tylko wynik sportowy. Jakie to piękne ;)

 

 

Wczoraj w pracy pytalem kilku holendrow o stan i wynik dzisiejszego meczu:

 

Oni i tak sa dumni ze sa w pierwszej 4 mistrzów swiata. :yahoo:

 

 

 

ale, sprawa finansowa swoja droga, ;):P:biglol:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...