Skocz do zawartości

Legacy 3.0R spec. B - potrzebna porada


Gość pawel_z

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, Ty masz OBK, a on jest wyższy, niż "zwykłe" legacy. może stąd ta różnica ? chociaż... aż 3 litry ???

 

Zwiekszony przeswit moze miec duze znaczenie w kwestii spalania. Poza tym OBK ma tez potezniejsze, mniej oplywowe zderzaki i nadkola ;) 13 litrow w H6 na autostradzie przy 160km/h to calkiem OK.

 

Co do komfortu jazdy, to jechalem trase WAW-KRK Spec.B z A/T i powiem, ze owszem jest sztywny, ale w dalszym ciagu nie ma tak, ze kazda najmniejsza dziurke trzeba omijac szerokim lukiem. Na twardosc wplywaja tez felgi 18". Ale wiadomo, ze 3.0R jest bardziej komfortowy. Trzeba sie przejechac, bo kazdy to inaczej odczuwa (dla niektorych tutaj STI jest twardy jak beton, dla innych to ponton :P )

Aha, no i Spec.B chyba faktycznie jest jakby "odmulony", zwykla H6 (takie odnioslem wrazenie) troszke bardziej leniwie sie wkreca. Ano i wydech jest inny - Spec.B ma bardziej "ziarnisty" dzwiek. Szczegolnie polecam wydech Prodrive....mmmmm miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszony przeswit moze miec duze znaczenie w kwestii spalania. Poza tym OBK ma tez potezniejsze, mniej oplywowe zderzaki i nadkola

Prawda.

I ja mam jeszcze antenę CB na dachu.

13 litrow w H6 na autostradzie przy 160km/h to calkiem OK.

Żeby OK, to nie powiem - bez przesady (zresztą 13 to tylko i wyłącznie na tempomacie) - ale, że to normalne dla H6 to się zgodzę.

 

Aha, no i Spec.B chyba faktycznie jest jakby "odmulony", zwykla H6 (takie odnioslem wrazenie) troszke bardziej leniwie sie wkreca.

Kolego TJ!

A jaki jest stosunek SIP do zapłodnienia zwykłego H6 softem ze spec.B w ramach usługi serwisowej, hę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda.

I ja mam jeszcze antenę CB na dachu.

 

I to nie byle jaką :wink:

 

Proszę się nie śmiać z mojej anteny.

Da się wjeżdżać do parkingów podziemnych bez jej zdejmowania.

 

A poza tym... taka figlarna jest...

 

Ale właśnie tym wszystkim naraz mnie ujęła. Gdy będę zakładał CB to poproszę o namiary na sprzedawcę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...