Skocz do zawartości

Ruda w nadkolu


xaw78

Rekomendowane odpowiedzi

Reperaturek brak.

Znalazłem jakiś czas temu dobry warsztat na chełmżyńskiej. Jestem zadowolony. W razie czego kontakt na PW.

Podziel się wiedzą ile orientacyjnie naprawa nadkoli kosztowała, jakbyś jeszcze przybliżył zakres prac żeby móc się prawidłowo odnieść do przypadku. Twój wpis jest najaktualniejszy.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od zakresu prac, ceny w Warszawie od 350 do 600zł za element.

Praca pracy nie równa więc chyba trudno coś więcej napisać. Tym bardziej że jednak w przypadku rudej jest duża szansa że jak blacharz zacznie czyścić to wyczyści się więcej niż się można spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

U mnie zobaczyłem ślady rudej po zdjęciu tylnego nadkola. Poza oddaniem do warsztatu jakieś propozycje jak się tym zająć? Wiadomo że trzeba to cholerstwo zedrzeć ale co dalej (zakładając oczywiście że nie są to głębokie wżery) ? Nie jest to widoczne miejsce wiec estetyka nie ma tu znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam

Wracam z tematem. Kłopot z rdzą na Forku z 2005 r.

Zaniedbałem sprawę i mam wykwity na obu tylnych nadkolach (i chyba jeszcze z progami będą problemy ale może mniejsze).

Byłem dziś u blacharza i okazuje się że trzeba będzie ciąć i uzupełniać.  Kazał mi kupić reperaturki tylnych błotników i wtedy wrócić do niego. Siedzę przy internecie i widzę, że niestety są one chyba nadal nie do zdobycia. Może ktoś wie gdzie można je nabyć. Czy może jednak będę musiał z tym iść do ASO?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomocne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto teoretyczne

Przypuscmy że są nadkola do forestera SG (mowa o nadkolach tylnych z tworzywa by zabezpieczyć się przed rudą) choć wiadomo, że takowe nie istnieją nawet w ASO.Zastanawia mnie tylko to, czy Forester SF i SG to jest ten sam profil?

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...