Skocz do zawartości

Zloty Warszawa + Przyjaciele z innych klubów


bimber

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja założenia nowego wątku urodziła się po poznaniu dzięki Blue76 ludzi z FKP czyli Focus Klub Polska i po spocie jaki odbył się pod radomiem w ten weekend

pozdro dla ekipy jaka się tam pojawiła :mrgreen:

 

Chciałem zaproponować połączenie naszych spotów czy zlotów z klubem forda z prostej przyczyny- fantastyczni ludzie i zajefajna zabawa więc może coś razem uda się zorganizować na większą skalę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber - kurde, już nabijasz sobie licznik postów w wątku o spotach warszawskich, pisząc na zmianę: "spot odbędzie się..." - "przypominam... / kto będzie?" - "było fajnie..." - "pozdrawiam x, y, z, którzy byli na spocie" - "do następnego spotu, który odbędzie się...", a tu nagle kolejny wątek o tym samym - litości! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber - kurde, już nabijasz sobie licznik postów w wątku o spotach warszawskich, pisząc na zmianę: "spot odbędzie się..." - "przypominam..." - "było fajnie..." - "pozdrawiam x, y, z, którzy byli na spocie" - "do następnego spotu, który odbędzie się...", a tu nagle kolejny wątek o tym samym - litości! :twisted:

 

ponad tysiąc postów to nabiliście sobie z michałem o pierdołach typu byliśmy w cynie i było fajnie więc proszę bez takich...nikt wam (tobie) nie powiedział żeby nie krytykować innych ??

a skoro nie pasuje to...nie musisz zaglądać czyż nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad tysiąc postów to nabiliście sobie z michałem o pierdołach typu byliśmy w cynie i było fajnie więc proszę bez takich...nikt wam (tobie) nie powiedział żeby nie krytykować innych ??

a skoro nie pasuje to...nie musisz zaglądać czyż nie??

 

I nie zaglądam - tak do wątku, jak i na spoty :mrgreen:. A że jest to forum, to se mogę pokomentować. Czyż nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber - kurde, już nabijasz sobie licznik postów w wątku o spotach warszawskich, pisząc na zmianę: "spot odbędzie się..." - "przypominam..." - "było fajnie..." - "pozdrawiam x, y, z, którzy byli na spocie" - "do następnego spotu, który odbędzie się...", a tu nagle kolejny wątek o tym samym - litości! :twisted:

 

ponad tysiąc postów to nabiliście sobie z michałem o pierdołach typu byliśmy w cynie i było fajnie więc proszę bez takich...nikt wam (tobie) nie powiedział żeby nie krytykować innych ??

a skoro nie pasuje to...nie musisz zaglądać czyż nie??

 

Uf.. Ostro... :twisted:

 

 

:mrgreen:

 

 

P.S. Przyjmuję zakłady - 2 do 1 na bimbra :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad tysiąc postów to nabiliście sobie z michałem o pierdołach typu byliśmy w cynie i było fajnie więc proszę bez takich...nikt wam (tobie) nie powiedział żeby nie krytykować innych ??

a skoro nie pasuje to...nie musisz zaglądać czyż nie??

 

I nie zaglądam - tak do wątku, jak i na spoty :mrgreen:. A że jest to forum, to se mogę pokomentować. Czyż nie???

 

oczywiście że możesz nikt nie zabrania lecz dlaczego komentujesz to w jaki sposób się odbywa?! ja się nie czepiam że piszecie na dziwne tematy po kilka stron -po prostu to pomijam milczeniem

jeśli masz to głęboko w d... to niech tak zostanie , wiele osób to interesuje, ciebie nie musi i fajnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem a ja podejmuje rękawicę (zawsze) :mrgreen: pozdro

 

Wiesz, że ja Cię darzę pełnym szacunkiem za utrzymywanie życia warszawskich spotów - bez Ciebie dawno by pewnie umarły. Respect. 8)

 

i wzajemnie jesteś fajny gość (tylko czasem lubisz podnieść ciśnienie) :mrgreen: spoko

co do spotów to staram się :oops: jeśli wychodzi to tylko dzięki ludiom którzy wpadają

 

polini proszę...ostatni za to jaki "organizowałeś" był..wiesz jaki więc jeśli organizujesz to dopnij proszę na ostatni guzik wszystko a nie zapodaj temat i...cisza... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polini proszę...ostatni za to jaki "organizowałeś" był..wiesz jaki więc jeśli organizujesz to dopnij proszę na ostatni guzik wszystko a nie zapodaj temat i...cisza... :twisted:

Do końca życia będziecie mi TEN JEDEN SPOT wypominać? :twisted: "Stao" się, nie wypaliło. Ostatni raz. Mea maxima culpa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pomysłu bimber.

 

Wydaje mi się, że należy zmodyfikować dwie sprawy:

 

1. Chyba większość z nas woli "pochodzić" bokami niż jeżdźić po suchym asfalcie lub betonie więc spot w Słomczynie lub na torze rallycrossowym koło Torunia będzie lepszym rozwiązaniem (przynajmniej w lato)

 

Może tor żużlowy na Stadionie XX-lecia?

 

2. Warunki zakwaterowania w Radomiu niestety nie spełniały "norm unii europejskiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pomysłu bimber.

 

Wydaje mi się, że należy zmodyfikować dwie sprawy:

 

1. Chyba większość z nas woli "pochodzić" bokami niż jeżdźić po suchym asfalcie lub betonie więc spot w Słomczynie lub na torze rallycrossowym koło Torunia będzie lepszym rozwiązaniem (przynajmniej w lato)

 

Może tor żużlowy na Stadionie XX-lecia?

 

2. Warunki zakwaterowania w Radomiu niestety nie spełniały "norm unii europejskiej"

 

Kawior nastepny nam na krwawicy wyrasta :mrgreen:

nie pamieta juz jak w mlodosci pod namiotem spal (no chyba ze nie spal i kawiorem sie urodzil) :mrgreen:

 

dopoki ludzie fajni sa to i pod barem w spiworze mozna sie przespac (trenowane w Mikolajkach hie hie) , poza tym w pewnym momencie wieczoru nie robi Ci juz roznicy gdzie polegniesz na polu chwaly :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie polegniesz na polu chwaly
kolego to ty słaby jestes jak polegasz ja nie daje za wygrana nigdy aby poledz..

 

a pamietasz gdzie spales z piatku na sobote ( i nie chodzi mi to o Radom - tylko o precyzyjne podanie pozycji zasniecia ;) )

 

hie hie

 

a co do polegniecia to zalezy od ilosci wroga wypitego ;) nie ma takiego ktory w koncu nie polegnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...