Jump to content

Rozszerzenie gwarancji

MForbi
 Share

Recommended Posts

Zdecydowałem sie na utworzenie nowego wątku gdyż sprawa zatoczyła wielkie koło i chyba wróciliśmy do punktu wyjścia.

Usiłowałem wykupić dodatkowe ubezpieczenie - przedłużenie gwarancji do 5 lat u jednego z warszawskich dealerów i odbiłem się niestety od ściany.

Okazało się że umowa z poprzednim ubezpieczycielem już nie istnieje i ponoć trwają rozmowy z kolejnym.

Tu pytanie do Dyrekcji - kiedy można się spodziewać sfinalizowania tej umowy i możliwości wykupienia dodatkowej ochrony.

Nieco się niepokoję jako że mój samochód ma w tej chwili ok. 93 tys km i za chwilkę okres fabrycznej gwarancji się skończy a jako że mam samochód z grupy "podwyższonego ryzyka" - 2.0D, to boje się nieco zostać bez ochrony.

Czy mogę poprosić o garść informacji "z frontu" ?

• Dyrekcja SIP

Nowa umowa została już zawarta. W tych dniach reprezentanci partnera zaczynają wizyty u dealerów. Od 1 sierpnia dealerzy ( którzy podpiszą umowy ) będą mogli już oferować przedłużoną gwarancję klientom.

Pozdrowienia

a jak z cenami? drożej czy taniej? a z zakresem - węższy czy szerszy - a może wszystko bez zmian?

• Dyrekcja SIP
A co z tymi "frajerami",

Dlaczego "frajerami" ?

którzy zawarli ze "starym" ubezpieczycielem?

Oczywiście jest dalej ważne .

Pozdrowienia