Skocz do zawartości

poliuretan/STRONGFLEX - mocowanie/tuleje dyfra i belki tyl - GT


skrzypekQ4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jęczy jak stary tapczan. Pomimo, że nie mam luzów wywalam poli. Po 1,5 roku mam już dość,

mam tylko tulejki staba i tyne przedniego wahacza.

 

jeczy bo nie smarujesz regularnie. w zawieszeniu trzeba smarowac np. smarem miedzianym i jest OK. w napedach nie chodzi o "jeczenie", tylko przenoszenie wibracji na cala bude. poliuretan jednak nie tlumi tych odglosow i efekt jest tragiczny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leon, dokladnie. poliuretany trzeba od czasu do czasu przesmarowac, zeby wlasnie nie "jeczaly". jak kupujesz np. POWER FLEXA, w zestawie dostajesz saszetke ze smarem na pierwszy montaz, a pozniej musisz to co jakis czas tez przesmarowac, bo zbiera sie tam brod, korz i inne syfki, ktore powoduja to "jeczenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ryjeks, wszystko jest prawidlowo skrecone, a dyfry odpowiednio byly dobrane i sprawne. problem lezy tylko i wylacznie po stronie tych STRONGFLEXow, sa zbyt twarde :( powerflex ma pewnie mniejsza twadosc niz ten STRONGFLEX i dlatego u Ciebie jest ciszej. mysle, ze gdybys na chwile zalozyl zwykle, metalowo gumowe, to tez zauwazylbys roznice, ze zrobiloby sie ciszej niz masz obecnie. sprawdzilismy to w dosyc prosty sposob, luzujac sruby trzymajace te poduszki, nagle zrobila sie cisza. po ponownym skreceniu, chrobot i inne dziwne odglosy powrocily ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzudok, niestety seryjne sie ostro wyrypaly juz i poszly do kosza :( za jakis tydzien, moze dwa, zamowie OEM, bo teraz nie mam niestety czasu sie tym zajac i mam czym jezdzic, a imprezka czeka spokojnie w garazu na przyplyw milosci z mojej strony i $ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...