Skocz do zawartości

Mocowania stabilizatora


Hipek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem kompletny zestaw poliuretanów Prothane zawierający gumy do stabilizatora przedniego o średnicy 20mm (szerokie na jakieś 45-50mm, wysokie na jakieś 40-45mm - mają falisty kształt) oraz tylnego o średnicy 17mm (szerokie na 40mm, wysokie na 35mm). W momencie zakupu nie doczytałem, że będą miały taką średnicę i teraz żeby je użyć muszę sobie dokupić oba stabilizatory, gdyż mój przedni ma 18mm a tylni 13mm. Większość używanych stabilizatorów jest sprzedawana bez mocowań - czy da się gdzieś takie mocowania dokupić i czy każde mocowanie do stabilizatora przedniego 20mm i tylnego 17mm będzie pasowało do zakupionych przeze mnie poliuretanów? Wydaje mi się, że nie :) więc czego i u kogo szukać??

post-3102-0-39574500-1372231328_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm te z lewej strony na zdjęciu wyglądają jak tylne w moim forku 99 i Impreza GT. o te własnie http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru-impreza-legacy-forester-tuleje-stabilizatora-tylnego-fi-12-29mm.html

 

a do przodu troszkę się różnią od twoich http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru-impreza-legacy-forester-tuleje-stabilizatora-przedniego-fi-15-29-mm-2szt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu naskrobali, że pasują do imprezy/wrx'a 98-05. Moje mocowania są tak skonstruowane, że jeden koniec jest wciskany w ramę, a drugi przykręcany.

 

Jak oglądam schematy zawieszenia WRX'a to jest raczej identycznie. Czyli zakładam, że najpewniej będzie kupić mocowania w ASO.

post-3102-0-73375300-1372233904_thumb.jpg

post-3102-0-69276000-1372233905_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipek !!! ja własnie dziś zakładałem nowe poliuretany na przedni stab i dupa zbita przysłali mi złe te twoje są odpowiednie i beda pasować to są dokładnie te same co posiadasz http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru-impreza-legacy-forester-tuleje-stabilizatora-przedniego-fi-20-mm-2szt.html

Odsyłam im jutro te złe

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Kto pomoże? Jakie kupić mocowania staba tylnego 20mm, jeśli -jak dobrze patrzę -- do wrx z lat 2001-2003 były 3 różne mocowania. Czym się rózniły? Chodzi tylko o gumy.

Chcę dobrać je do montażu staba 20mm do forka SG . Pytam tu, bo stab pochodzi od imprezy.

Przy okazji łączniki forkowe trzeba zmieniać.?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Kto pomoże? Jakie kupić mocowania staba tylnego 20mm, jeśli -jak dobrze patrzę -- do wrx z lat 2001-2003 były 3 różne mocowania. Czym się rózniły? Chodzi tylko o gumy.
Chcę dobrać je do montażu staba 20mm do forka SG . Pytam tu, bo stab pochodzi od imprezy.
Przy okazji łączniki forkowe trzeba zmieniać.?
pozdr.
Podpisał się do tematu. Ktoś coś ewentualnie jeden na wzór?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...