Jump to content

Mocowania stabilizatora

Hipek
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu kupiłem kompletny zestaw poliuretanów Prothane zawierający gumy do stabilizatora przedniego o średnicy 20mm (szerokie na jakieś 45-50mm, wysokie na jakieś 40-45mm - mają falisty kształt) oraz tylnego o średnicy 17mm (szerokie na 40mm, wysokie na 35mm). W momencie zakupu nie doczytałem, że będą miały taką średnicę i teraz żeby je użyć muszę sobie dokupić oba stabilizatory, gdyż mój przedni ma 18mm a tylni 13mm. Większość używanych stabilizatorów jest sprzedawana bez mocowań - czy da się gdzieś takie mocowania dokupić i czy każde mocowanie do stabilizatora przedniego 20mm i tylnego 17mm będzie pasowało do zakupionych przeze mnie poliuretanów? Wydaje mi się, że nie :) więc czego i u kogo szukać??

post-3102-0-39574500-1372231328_thumb.jpg

hmm te z lewej strony na zdjęciu wyglądają jak tylne w moim forku 99 i Impreza GT. o te własnie http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru-impreza-legacy-forester-tuleje-stabilizatora-tylnego-fi-12-29mm.html

a do przodu troszkę się różnią od twoich http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru-impreza-legacy-forester-tuleje-stabilizatora-przedniego-fi-15-29-mm-2szt.html

Na opakowaniu naskrobali, że pasują do imprezy/wrx'a 98-05. Moje mocowania są tak skonstruowane, że jeden koniec jest wciskany w ramę, a drugi przykręcany.

Jak oglądam schematy zawieszenia WRX'a to jest raczej identycznie. Czyli zakładam, że najpewniej będzie kupić mocowania w ASO.

post-3102-0-73375300-1372233904_thumb.jpg

post-3102-0-69276000-1372233905_thumb.jpg

Hipek !!! ja własnie dziś zakładałem nowe poliuretany na przedni stab i dupa zbita przysłali mi złe te twoje są odpowiednie i beda pasować to są dokładnie te same co posiadasz http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru-impreza-legacy-forester-tuleje-stabilizatora-przedniego-fi-20-mm-2szt.html

Odsyłam im jutro te złe

Edited by kubabb

• 3 years later...

Kto pomoże? Jakie kupić mocowania staba tylnego 20mm, jeśli -jak dobrze patrzę -- do wrx z lat 2001-2003 były 3 różne mocowania. Czym się rózniły? Chodzi tylko o gumy.

Chcę dobrać je do montażu staba 20mm do forka SG . Pytam tu, bo stab pochodzi od imprezy.

Przy okazji łączniki forkowe trzeba zmieniać.?

pozdr.

• 2 years later...
Kto pomoże? Jakie kupić mocowania staba tylnego 20mm, jeśli -jak dobrze patrzę -- do wrx z lat 2001-2003 były 3 różne mocowania. Czym się rózniły? Chodzi tylko o gumy.
Chcę dobrać je do montażu staba 20mm do forka SG . Pytam tu, bo stab pochodzi od imprezy.
Przy okazji łączniki forkowe trzeba zmieniać.?
pozdr.
Podpisał się do tematu. Ktoś coś ewentualnie jeden na wzór?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka