Jump to content

ksenon

wolnemiasto
 Share

Recommended Posts

Pewnie dołożonego HIDa H7,
ehhh... a HID to nie xenon? :facepalm:

ehhhhhh.....kładziemy nacisk na słowo - dołożony - , nie napisałem, że HID to nie xenon :facepalm: .

W MY06 nie było fabrycznych ksenonów, pojawiły się dopiero od MY07, żarówka to D2S i spryskiwacze

Jeżeli @wolnemiasto ma MY06 i dodatkowo potwierdził, iż nie ma spryskiwaczy to ma żarniki/żarówki H7, i dołożoną przetwornicę.

Masz org. lampy ze spryskiwaczami ?

nie zawsze spryski na swiatlach sa w parze z xenonami.

widzisz zebym miał spryskiwacze?

bo Twój zestaw jest nielegalny, przynajmniej w PL

a pytanie do @wolnemiasto miało na celu ułatwić odpowiedź jaka jest żarówka w jego aucie, bo takie zdaję się zadał pytanie

no to w Legacy IV EU, nie było fabrycznych bez spryskiwaczy, i nie ma tematu

@saszynski walnij browaca bo jesteś strasznie spięty, być może Twoje auto miało Xenony fabryczne bez spryskiwaczy,ale uwierz żaden diagnosta w PL nie podbije Ci przeglądu a policjant zabierze dowód oczywiście jak się dopatrzą i będą uparci.

uwierz żaden diagnosta w PL nie podbije Ci przeglądu a policjant zabierze dowód oczywiście jak się dopatrzą i będą uparci.

Ja nie wierzę :) Miałem Mondeo z taką rzeźbą (ksenony bez spryskiwacza - kupując byłem nieświadomy tematu) i przeszły mi spokojnie 3 badania i to nie w punkcie, gdzie jeździ się i za flaszkę otrzymuje pieczątkę.

Mam inne pytanie do "ksenoniarzy". Zimą straciłem zaślepkę od rzeczonego spryskiwacza. Teraz zamówiłem i przy próbie montażu wyszło, że nie mam zakończenia dyszy, do którego doczepia się srebrną zaślepkę. W ASO twierdzą, że trzeba zamówić całą dyszę :toobad: Przerabiał ktoś taki temat i czy ma jakieś praktyczne porady co z tym fantem można zrobić?

Przy okazji dowiedziałem sie, że ta zaślepka jest często obiektem zainteresowania złodziei. Nie sądziłem, że właściciele Subaru także nakręcają ten rynek. :evil: