Skocz do zawartości

ksenon


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dołożonego HIDa H7,
ehhh... a HID to nie xenon? :facepalm:

 

ehhhhhh.....kładziemy nacisk na słowo - dołożony - , nie napisałem, że HID to nie xenon :facepalm: .

 

W MY06 nie było fabrycznych ksenonów, pojawiły się dopiero od MY07, żarówka to D2S i spryskiwacze

 

Jeżeli @wolnemiasto ma MY06 i dodatkowo potwierdził, iż nie ma spryskiwaczy to ma żarniki/żarówki H7, i dołożoną przetwornicę.

 

 

Masz org. lampy ze spryskiwaczami ?

nie zawsze spryski na swiatlach sa w parze z xenonami.

 

widzisz zebym miał spryskiwacze?

 

bo Twój zestaw jest nielegalny, przynajmniej w PL

 

a pytanie do @wolnemiasto miało na celu ułatwić odpowiedź jaka jest żarówka w jego aucie, bo takie zdaję się zadał pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w Legacy IV EU, nie było fabrycznych bez spryskiwaczy, i nie ma tematu

 

@saszynski walnij browaca bo jesteś strasznie spięty, być może Twoje auto miało Xenony fabryczne bez spryskiwaczy,ale uwierz żaden diagnosta w PL nie podbije Ci przeglądu a policjant zabierze dowód oczywiście jak się dopatrzą i będą uparci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz żaden diagnosta w PL nie podbije Ci przeglądu a policjant zabierze dowód oczywiście jak się dopatrzą i będą uparci.

Ja nie wierzę :) Miałem Mondeo z taką rzeźbą (ksenony bez spryskiwacza - kupując byłem nieświadomy tematu) i przeszły mi spokojnie 3 badania i to nie w punkcie, gdzie jeździ się i za flaszkę otrzymuje pieczątkę.

Mam inne pytanie do "ksenoniarzy". Zimą straciłem zaślepkę od rzeczonego spryskiwacza. Teraz zamówiłem i przy próbie montażu wyszło, że nie mam zakończenia dyszy, do którego doczepia się srebrną zaślepkę. W ASO twierdzą, że trzeba zamówić całą dyszę :toobad: Przerabiał ktoś taki temat i czy ma jakieś praktyczne porady co z tym fantem można zrobić?

Przy okazji dowiedziałem sie, że ta zaślepka jest często obiektem zainteresowania złodziei. Nie sądziłem, że właściciele Subaru także nakręcają ten rynek. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...