Skocz do zawartości

Zakup Justynki


szfagir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Interesuje mnie zakup Justynki dla Żony, ale nie wiem na co zwrócić uwagę przy tym samochodziku. Rozglądam się za Justynko-Swiftem. Na oku mam dwa:

http://otomoto.pl/subaru-justy-C29112327.html

oraz

http://otomoto.pl/subaru-justy-4x4-2-komplety-kol-oplacone-C28871532.html

 

Jak w tych modelach wygląda sprawa z napędem (stały czy dołączany elektronicznie/manualnie)?

 

Doradzicie??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Justy w domu. Napęd jest w nim na stałe. To, na co warto zwrócić uwagę, to przede wszystkim stan blacharki. Tego czerwonego w Jazowsku nawet oglądałem, sprzedający mówił mi, że blacharka została w nim zrobiona zaraz po przywiezieniu i nie powinno być z nią problemu. Nie przejechałem się nim co prawda, ale auto prezentuje się całkiem nieźle i na pierwszy rzut oka nie wygląda na bardzo zużyte. Jeśli byłbyś poważnie zainteresowany, mogę się mu przyjrzeć dokładniej, bo to jakieś 40km ode mnie więc mógłbym Ci na to zerknąć, jeśli masz daleko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem w czwartek do gościa z pierwszego justy i gościu odpisał ze po dniu na ogłoszeniach sie sprzedało :( sam byłem nim bardzo zainteresowany bo w moim przedziale cenowym i stan też wyglądał na dosyć fajny.

Natomiast musze ci odradzić http://tablica.pl/of...html#470a9ccf0a

byłem oglądałęm , silnik tak leje jakby ktoś polał go całkiem olejem z góry , blacharka do roboty od razu jak sie otworzyło maske to tam gdzie jest zaczep na masce to jest taki prostokąt całkiem zardzewiały około 10 x 15 cm tak ze około 25 otworzeń maski i w końcu nie trzeba bedzie ciągnąc za cięgno do otwierania bo uchwyt na masce sie urwie i nie bedzie co otwierać. od strony pasażera była przygoda z zderzakiem innego samochodu albo z jakimś słupkiem rysa o szerokości około 7 cm na długości ponad 100 cm . lakier taki jakby był oblany czymś po prostu są na nim takie zacieki koloru (jest wypłowiały) .

do wymiany jest też tłumik do gościu ma do domu taką drogę ze po prostu go urwał takie koleiny że już wiem po co mu samochód z napedem 4x4.

jak odchodziłęm to gościu mi mówił że 3500 złotych ale wg mnie stan tego subaru jest dostateczny i ja je wyceniam na około 2500-2750. dlatego tak wyceniam bo znam się na stanie bo mój brat ma justy z roku 96 to ma coś do porównania.

Edytowane przez fastrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ładnego, dobrego Justy, który na początek nie bę5dzie wymagał większego wkładu i będzie z tych młodszych (99-00) trzeba wyłożyć ok 5-6 tyś złotych, a do takiego za 2-3tyś bardo szybko można włożyć drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej wszystkim :)

Pozwolę sobie podbić temat żeby nie zaśmiecać i zakładać nowego :)

Wpadła mi w oku poniższa sztuka:

http://otomoto.pl/subaru-justy-1-0-klima-kola-zimowe-stan-bdb-C35157173.html

 

Obawiam się tylko o naprawy (że zjedzą połowę mojej wypłaty), spalanie (nie mam ciężkiej nogi no ale czasem można poszaleć ;)) i rozrząd - sprzedawca powiedział, że jest na łańcuszku i ogólnie zastanawiam się, czy zakup będzie to dobrym wyborem.

 

Będę niesamowicie wdzięczna za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

A to jest wersja 4x4? Jeśli nie, to trochę taki subarowy kastrat, no ale to wciąż plejady, jednak jak dla mnie w takim wypadku pozbawione głębszego sensu.

No chyba, że Ci się bardzo podoba, to wtedy nie ma siły...

 

W dziale "Giełda" jest coś w rodzaju "Zakup kontrolowany" i lepiej będzie tam zapytać, bo to jest typowo techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...