Skocz do zawartości

Wydech ładny czy nie


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio doszedłem do wniosku, że jest coś co mi niestety niespecjalnie

się podoba w Imprezkach.

Chodzi o wydech a dokładnie o jego poprowadzenie w tylnej części. Moim zdaniem jest on za nisko. Widać to wyraźnie na np. zdjęciu:

http://newimpreza4.webpark.pl/z2.jpg

Jak pierwszy raz to zobaczyłem to myślałem, że po prostu jakiś wieszak puścił czy coś a tu każde auto tak ma.

Muszę przyznać, że w Miśkach jest to ładnej zrobione.

Nie zaczepiacie o ziemię ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany,

Ładny to ma być oddech. A nie wydech.

o drugie, Impreza ma bardzo duzy przeswit jakies 15. Sprawdz w danych fabrycznych na stronie.

Jest o wiele wyzasza niz moj poprzedni samochod. Ma na przyklad wyzszy spojler/zderzak z prozdu, moge podjeezdzac swobodnie do kraweznikow, a poprzednie auto zaczepialo niezle.

Mysle, ze szukasz dziury. Co z kolei moze nasuwac pewne Freudowskie skojarzenie z Ładnym Wydechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo nie. tego nie widac. Ale gdyby bylo, to owszem :)

 

Jak sie dokladnie przyjzec to mozna zauwazyc jeszcze taki minimalny maciupenki szczegoli: lusterko wsteczne jest zwrocone w prawa strone i zamocowane troszke bardziej na lewo :wink: . Wiem, wiem, to taka drobnostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe szukam dziury w całym, tylko dziwię się bo moim zdaniem można było to inaczej rozwiązać. Chyba chodzi o to aby elementy podwozia stanowiły w miarę jednolitą płaszczyznę.

 

Fakt faktem, ze tylni zderzak moglby byc nieco nizszy w serii, a nie tylko za doplata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przepraszam, zle to po prostu w ostatnim poscie opisalem. Jest ono zamocowane centralnie, owszem. :) Ale zwrocone jest na prawo. Oczywiscie mogloby to swiadczyc tez o tym, ze pasazerka potrzebuje dwoch lusterek do szminkowania (bo jedno juz jest w blendzie przeciwslonecznej :wink:), ale jakos watpie :)

 

Cya,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. nie wiem. Dla mnie, podobnie jak w sprzęcie stereo ważniejszy jest dźwięk, niż stylistyka :wink:

Ponadto porównując z niektórymi wydechami wyglądającymi jak smutna, podwieszona cienka kiełbaska, wydech Imprezy wygląda zupełnie O.K.

Przy 15 cm prześwitu mam do dyspozycji dobre 3 - 4 cm więcej, niz w typowych samochodach sportowych. I dodac jeszcze trzeba, że przy hamowaniu, gdy prześwit się zmniejsza, akurat tył samochodu wędruje do góry, więc prześwit pod kolankim rury jeszcze sie zwiększy.

Faktem jest, że jeszcze nigdzie nie zahaczyłem, choć czasem pokonuję drogi nie całkiem utwardzone.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...