Skocz do zawartości

serwis audio Warszawa


STIFF

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję ogarniającego pierdoły serwisu audio w Warszawie. Jakiś czas temu sysypało mi sie radio fabryczne - nie łapie praktycznie żadnej stacji - czasem 1-2 stacje w centrum. Nie jest to problem radia bo mam drugie i też nie bangla. Problem musi leżeć chyba w samej antenie i jej kablu, osprzęcie etc.

Byłem już w 3 "warsztatach" - ale oni przes serwis radio rozumieją tylko strojenie CB a z moim problemem to tylko mogą pomóc zakłądając nowe - z tym im się nie chce walczyć.

 

To jak - pomożecie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ogarniającego pierdoły serwisu audio w Warszawie. Jakiś czas temu sysypało mi sie radio fabryczne - nie łapie praktycznie żadnej stacji - czasem 1-2 stacje w centrum. Nie jest to problem radia bo mam drugie i też nie bangla. Problem musi leżeć chyba w samej antenie i jej kablu, osprzęcie etc. Byłem już w 3 "warsztatach" - ale oni przes serwis radio rozumieją tylko strojenie CB a z moim problemem to tylko mogą pomóc zakłądając nowe - z tym im się nie chce walczyć. To jak - pomożecie? :D

 

Gwarantuję dobry serwis ogarniający często subaru . Naprawiają nawet na zlecenie ASO .

Na Okęciu przy Al. Krakowskiej 123 . Al. Krakowska róg Rękodzielniczej

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

znam gościa z tego a-Zet wiec jeśli ktoś będzie potrzebował to mogę dać do niego prywatny namiar. Pewnie będzie taniej niż przez firmę. ;-)

On ogarnia tematy audio, nawigacji, cb, dziwnych i nietypowych montaży. Mi też robił kilka rzeczy i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...