Skocz do zawartości

krótka przekładnia kierownicza


coin

Rekomendowane odpowiedzi

...a jak to wygląda w przypadku turbodziada? Bo też kręcąc kierą ćwiczę piersi nadmiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał tzd - wersja od sti byłaby najlepsza. Mam u siebie zamontowaną takową i jest duża różnica na plus z serią, dora w zasadzie to jest przepaść. Potrzebna Ci kompletna przekładnia i kolumna kierownicza z imprezy sti - żeby było bezpiecznie i bez rzeźbienia. Koszta - około 2000 -2500 PLN z montażem - chyba że znajdziesz taniej części. Od razu uprzedzam, od anglika nie pasuje nic. Fajnie przy okazji wymienić mocowania przekładni na mocniejsze.

 

Druga wersja to montaz przekładni z WRX - od roku 2004 w górę - będzie nieco lepiej niż fabryczna przekładnia forkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2005r przekonuję się, że dziadek ma u mnie dożywocie. Wiem, wiem - off top B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. ale są forki mające taką modyfikację (np. Siekla ma tak zrobione).

 

ja u siebie teraz też mam, tyle że w MY07

ogólnie POLECAM ! - zupełne inne prowadzenie auta ( jedynie 2 drobne minusiki - delikatnie ciężej chodzi kierownica, mniejsza średnica zawracania), ale w ogólnym zestawieniu, szybko o tym zapomnisz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wskazówki!

 

Druga wersja to montaz przekładni z WRX - od roku 2004 w górę - będzie nieco lepiej niż fabryczna przekładnia forkowa.

 

a z wrxa wchodzi 1:1 tzn mogę kolumnę zostawić forkową? jak tak patrze na foty z alledrogo to wygląda niemal identycznie z moją.

rozumiem że pompa wspomagania tez moze zostać z forka...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...