Skocz do zawartości

spi vision- folia? do przyciemniania lamp.


boorek

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktoś z Was zadał sobie trud i otworzył link? chyba podobną folie stosuje się do oklejania okien w autobusach, jeśli tak to widok ze srodka tak oklejonego autobusu jest całkeim OK, więc może i z tym nie będzie tragedii... w dodatku na wyspach samochód z czymś takim przechodzi przegląd. Bez znaczenia czy z przodu czy z tyłu, a pomalowane światła nie przechodzą.

 

P.S. aaa zapomniałem o linku w 1 poście

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ktos Cie staranuje, to nie miej do niego pretensji

 

jakbym przywalił w kogoś, kto ma ciemne lampy (albo niedaj Boże moja żona), to od razu zamiast dyskutować z takim gościem wezwałbym policję i powiedział, że za cholerę nic nie było widać, bo coś te lampy czarne jakieś ("niech pan sam spojrzy") - i skończyłoby się pewnie w sądzie - na dokładkę wynająłbym firmę do ściągania kasy z ubezpieczenia takiego delikwenta, co by go oduczyć zaklejania lamp... - straty moralne, ból w karku i dodatkowo ten stres pourazowy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boorek a nie lepiej z przodu "rozkleić" lampy i psiknąć sprejem wszystkie chromy? Ja mam tak w Sejku i nie ma żadnej różnicy w świeceniu - świecą jak zawsze, czyli jak świeczki :biglol:

 

Ani klosza, ani odbłyśnika nie tykałem nawet, więc świecą normalnie, a efekt jest bardzo fajny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zdania,że jak już koniecznie ktoś chce mieć ciemne lampy z przodu do lepiej zaciemnić plastiki wewnątrz lampy za wyjątkiem lustra oczywiście... wtedy strumień świetlny powinien pozostać bez zmiany więc ani na przeglądach ani przy kontroli policji nie powinno być kłopotów a i jakość oświetlenia w nocy nie ulega zmianie. Mam taki wariant seryjnie w swoim aucie. Na pierwszy rzut oka lampa wygląda na zaciemnioną (zwłaszcza że ma soczewkę) ale świeci normalnie jasno (jak to xenon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...