Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

Mam nadzieję.

Wczoraj wieczorem Justyna studiowała program wycieczki i stwierdziła że nie ma w nim zwiedzania zamku Drakuli.  :(

Musiałem oznajmić tę dobrą nowinę dzieciom.

 

Ale okazało się, że nie będziemy jedynymi, którzy go nie widzieli.

Vlad "Palownik" też tam nigdy nie był.  :biglol:


 

 

no, a niby co zrobić?

 

Tak olać. To, że nie brakuje idiotów, nie znaczy, że musisz się do nich zaliczać, EOT  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, a niby co zrobić?

 

Tak olać. To, że nie brakuje idiotów, nie znaczy, że musisz się do nich zaliczać, EOT  :facepalm:

Kiedy ja nie ścigam się gdzie popadnie, ani tak, żeby narażać innych... 

co widać np. w tym gdzie na pisałam "start + zakręt (dobrze znany + b.mały ruch), a na prostej zdjęłam nogę z gazu" - także ja nie jestem z tych, których można nazwać piratami drogowymi i w żadnym razie nie narażam innych na kolizję/wypadek - dlatego tu nie widzę problemu, który Wy widzicie...

Nie latam po mieście 100 i więcej na godzinę, nie latam bokami, jedynie czasem - w bezpiecznym miejscu - troszkę go przycisnę, jak ktoś mnie zdenerwuję - proste. Tak to jeżdżę se spokojnie 50km/h w centrum, na dwupasmówkach troszkę "naginam przepisy" jadąc równiuteńko 60-70 km/h - generalnie zagrożenia dla nikogo nie powoduję  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dzieci przejęły się mniej od Justyny. Zresztą atrakcji chyba nie będzie nam brakować.


Byliśmy ostatnio u Grzesia w pracy i poznaliśmy Dyrekcję. :)  Bardzo ciepło wspominał Rumunię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...