Skocz do zawartości

Jak wyjąć radio?


wojo02

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za szybką odpowiedź, ale jak od dołu? ja mam takie wnętrze (tylko z manualną skrzynią)

jak na fotkach u dołu strony i panel w którym jest radio jest całością aż do miejsca gdzie są awaryjne i cup holder

http://www.subarufor...obies-sf-29664/

 

o tu dobrze widać (to brązowe)

http://www.dealerrater.com/classifieds/1998-Subaru-Forester-ad-JF1SF655XWH761357/

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odgrzebię temat i się podepnę: Jak wymontować seryjne radio z Forestera 2000 ?

Najłatwiej będzie jak po prostu wyjmiesz całą tą ramkę razem z radiem,bo ona trzyma się tylko na zatrzaskach i wtedy od tyłu będziesz idealnie widział co trzyma radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale na filmiku jest wnętrze Forka II gen a ja mam I gen, gdzie zupełnie inaczej to wygląda.

Twoje radio można wyjąć specjalnymi wyjmakami, albo zwyczajnie gwoździami :). Co masz zamiar zrobić z tym radiem? Bo mam identyczne, ale bez tej ramki dookoła i chętnie bym ją od Ciebie odkupił(nawet z radiem ;)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bright - radio idzie do wymiany ale najpierw muszę je jakoś wymontować ;)

Spróbuj tak jak pisałem włożyć np. gwóźdź, czy coś w tym stylu do tych otworów w ramce i powinno dać się wyjąć :). Jakby co, to możemy gdzieś się umówić w warszawie, to może uda mi się pomóc, bo u siebie radio, czy ramkę zdejmowałem już chyba ze 20 razy :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...