Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

devil filmik to bym ci podeslal nawet z tad taki ok ale naprawde dobre zostawilem w polsce to puzniej moge to wyslac tak w okolicach polowy grudnia jak wroce (adres email?)a ten kawalek lawy to walne z banki i beda dwa mam nadzieje ze akarso tego nie czyta :lol: (wszystko jest przykryte lodem i sniegiem pieknie sie jezdzi na kolcach :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,wkoncu mam wymarzonego forestera 2.0 s turbo ,poczatkowo mial byc tylko wolnossacy ale niemcy chcieli mnie wykrecic wiec to chyba jakis znak od góry ,ze wrocilem do polski bez auta no i tu znalazlem PIEKNEGO forestera .bardzo sie ciesze i pozdrawiam wszystkich posiadaczy subaru no i moze hondy heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i pomogliście mi swoimi postami w wyborze samochodu - Forysia 2.5XT (w niezbyt szanowanej tutaj wersji AT). Dzięki temu co rano z uśmiechem wstaję do pracy - najpierw czeka mnie pół godzinki jazdy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i pomogliście mi swoimi postami w wyborze samochodu - Forysia 2.5XT (w niezbyt szanowanej tutaj wersji AT). Dzięki temu co rano z uśmiechem wstaję do pracy - najpierw czeka mnie pół godzinki jazdy :grin:
ja bym wybral okrezna drobe no bo to i silnik sie odpowiednio rozgrzeje i mniej wtedy pali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...