Jump to content

CZERWONE BREMBO DO GT


jasiek202

Recommended Posts

Witam, mam pewien problem, udało mi sie okazyjnie kupić komplet zaciskow z EVO VI(wiem ze są zupełnie inne niż złote) i zastanawiam sie czy jest jakaś opcja, aby zamontować to do imprezy. Gdzieś czytałem ze komuś udało sie zamontować tylne, a na angielskim forum piszą o rozwiercaniu otworów. Przerabial ktoś ten temat? Z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

Kumpel montował czerwone 4pot zaciski z cayenów i innych gdzie tam był to tylne. Założył na swoją zwrotnice i musiał lekko rozwiercić jeden otwór bo róznica była kilku mm. Poszło bez adapterów. Musisz obadać jak to wygląda i czy odsadzenie zacisku względem felgi nie bedzie wadzić.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie. Tylko musisz znaleźć kogoś kto to robił ... Zfrezować , jeśli trzeba adapter założyć ... Ja w starej imprezie zamontowałem duży zacisk Brembo z Alfy, tarcza brembo klocek trw... i hamulce były kosa ;)

Teraz mam oryginalny z gt'ka na tarczach zimermann + klocki trw i tamten zestaw niebo lepszy...

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko jeśli założy sie do przodu jakikolwiek adapter to zacisk odsunie sie zupełnie od tarczy. Mocowanie tego zacisku jest szersze o kilka mm niż w złotym brembo, przymierze jeszcze czy dałoby sie rozwiercic, ale potem na zimę bede tak czy tak potrzebował założyć mały hamulec więc raczej to wykluczam.

Edited by jasiek202
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...