Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc dla kierowniczki imprezy, nie-forumowiczki.


Qba25

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

Mam prośbę - pytanie. Znajoma kobitka, która jeździ Imprezą GC zaczepiła mnie wczoraj, bo kojarzy mnie z subaru. Jej sąsiad, w akcie wandalizmu, odciągnął w jej Imprezie szybę od uszczelki, wlał do środka benzynę i podpalił. Na szczęście całość szybko zgasła z braku powietrza. Niestety, zniszczeniu uległo trochę elementów wnętrza (tak wstępnie, bo ja tego nie oglądałem, wiem tylko z jej opowiadań):

1. Fotel kierowcy;

2. Pas kierowcy;

3. Szyba drzwi kierowcy;

4. Tapicerka drzwi kierowcy;

5. Plastik - osłona lewego słupka (nad pasami);

6. Osłona przeciwsłoneczna po stronie kierowcy;

7. Podsufitka (ewentualnie).

Sprawa oparła się oczywiście o policję, ale przede wszystkim auto jest jej niezbędne do dojazdów do pracy. Mieszka w takim miejscu, że AWD jest po prostu "must have". Niestety, na nadmiar kasy nie cierpi... Wiem, że czasem po garażach wala się trochę podobnego sprzętu, więc pytam tutaj, może macie coś z tych rzeczy do odstąpienia tanio? Szczególnie ważne są elementy niezbędne do przywrócenia samochodu do użytku, kosmetyka może poczekać.

 

Apeluję więc do Waszej subarowej solidarności... I przedwiosennych porządków w garażach. Może coś znajdziecie?

 

Z góry wielkie dzięki w imieniu poszkodowanej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję więc do Waszej subarowej
Jeśli wolno mi coś zasugerować, zdaję sobie sprawę z przykrości sytuacji. W samochodzie mogły powstać uszkodzenia na pierwszy rzut oka niewidoczne, a istotne dla bezpieczeństwa. Sugeruję oględziny rzeczoznawcy (było by super, gdyby było AC) powstanie przy okazji kosztorys, który ewentualnie będzie mógł stanowić jakąś podstawę przy roszczeniach wynikających z faktu powstania szkody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujecie mnie każdego dnia :)

 

Trochę wazeliny, ale trudno :P

 

CIESZĘ SIĘ ŻE SPOŁECZNOŚĆ SUBAROMANIAKÓW JEST TAKA WSPANIAŁA!

Nikogo nie zostawiacie bez pomocy. :)

 

Ogromy szacun dla Was :)

To dla mnie zaszczyt być jedną z Was :);)

Edytowane przez Albi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu zaoferowałem swoje foteliki,ale brac subarowa jest tak zyczyliwa ,że części znalazły sie szybciej niż się człowiek spodziewał;)

Oby szybko auto staneło na koła i....Sąsiad parkuje pod domkiem? :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...