Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja mam jakoś wn8 1084, ale w sumie 3 tyś bitew

Jak na tak małą ilość bitew to masz fajny wn8. Ja po 13k bitew mam 1330 :) i niestety coraz wolniej rośnie :)

 

Pograłem ostatnio dwa dni w AW i powoli zaczynam się przekonywać. Jak skończy mi się premka w WoT to chyba testowo przysiądę na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hetzer

Ma zaletę, że jednym kopem potrafi wyłączyć większość lajtów, medów i TDków z gry. Ale z drugiej strony działo ma celność 50/50%. Albo trafi... albo nie ;) 

wolę się bawić na niskim tierze Marderem 38T. Z dobrą załogę robi robotę. Szybkie przeładowanie, duży dmg = duży fun. Minus - papierowy pancerz. 

 

 

 

kv2

ta wieżyczka w nim, to tarcza strzelnicza wielka jak Pałac Kultury. Nie sposób nie trafić ;) Zresztą - dalsza droga to arta S-51, a w sumie wolę się pobawić niemieckimi albo francuskimi. No i FV304 ;) 

 

 

 

O-I
 

Taki trochę lepszy TOG. I równie duży. Widać go z orbity okołoziemskiej. Wieża przyjmuje gładko, a jak mam coś z niższego tieru, to przeładowanie na golda i szybko idzie ;) 

 

Chyba Tigera II też opchnę. Wolę amerykańskiego T32, a jak na jeden z najlepszych czołgów II Wojny Światowej, to niestety strasznie kiszkowaty. Załoga z 4 perkami pójdzie do E100.

A poza tym mam z tej linii E75 - też 4 perkowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grajac arta dziwnie blokuje mi sie klawisz W i S, czasami po prostu nie moge sie ruszyc, pingi ok, fpsy tez ok, wszystko dziala moge strzelac, krecic sie itd tylko ruszyc prod tyl nie moge, anie R ani F nie dziala tez. ostatnio wlasnie przez to klawiatura mi sie popsula, myslalem ze wina sprzetu, ale na nowej dokladnie to samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

grajac arta dziwnie blokuje mi sie klawisz W i S, czasami po prostu nie moge sie ruszyc

To wina modów. Kiedyś zauważyłem coś podobnego - mam mody dj virusa, chwilę później była jakaś aktualizacja modów i problem zniknął ale było to w poprzednim patchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...